Cały Ełk za „Jagą”

Ełk kibicuje Jagiellonii! Już w najbliższą sobotę (25.05) mecz, który rozstrzygnie losy tytułu Mistrza Polski. Już teraz w walce o ten tytuł liczą się dwie drużyny: Śląsk Wrocław i Jagiellonia Białystok.

Większość ełckich kibiców, oraz piłkarzy grających na lokalnych boiskach kibicuje „Jadze”. W sobotę Jagiellonia w Białymstoku zmierzy się z Wartą Poznań, a Śląsk Wrocław z Rakowem Częstochowa.

Jeżeli Jaga wygra swój mecz – zostanie po raz pierwszy w historii Mistrzem Polski.

– Będzie 3:0 dla Jagiellonii – prognozuje Patryk Gondek – obecnie grający trener Mazura, ale jeszcze kilka lat temu zawodnik Jagiellonii, z którą zdobywał Puchar Polski.

Chociaż zespoły ze szczytu tabeli, czyli Jagiellonia i Śląsk to faworyci sobotnich spotkań, jednak jak przewiduje Gondek, nie będą to łatwe spotkania dla liderów.

Siłą Jagiellonii w tym sezonie jest ofensywne podejście do rywala.

Ostatni w tym sezonie mecz Jagiellonii w sobotę (25.05) o 17.30 w Białymstoku. Co prawda biletów na to spotkanie dawno już nie ma, jednak Białystok zorganizował w centrum strefę kibica, gdzie będzie można na żywo obejrzeć, miejmy nadzieję, zwycięskie starcie Jagi z Wartą Poznań.

Komentarze

Komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu i w żaden sposób nie odzwierciedlają poglądów prezentowanych przez właścicieli i administratorów serwisu. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.