Reklama

Reklama w portalu Elk24.pl to doskonała i skuteczna prezentacja Twojej firmy a także promocja regionu. Dlaczego my? To oczywiste!

Od początku istnienia portalu Elk24.pl, prowadzący je zespół redakcyjny, dokłada wszelkich starań, aby zebrać jak najwięcej jak najistotniejszych informacji z życia Ełku a także całego powiatu ełckiego. Mamy również ograniczoną ilość miejsc reklamowych, by nie zakłócić czytelności naszego serwisu i tym wyraźniej prezentować firmy naszych klientów. Dlatego też jesteśmy najchętniej oglądanym portalem w regionie, jak również cieszymy się bardzo dobrą opinią, a potwierdzają to statystyki, które sięgają nawet 8 000 odsłon w ciągu doby! Tyle razy może być wyświetlona Twoja reklama w portalu Elk24.pl.

Portal Elk24.pl czynnie uczestniczy we wszelkiego rodzaju imprezach. Obejmujemy patronatem medialnym większość ełckich imprez.

Ponadto portal Elk24.pl posiada załogę rajdową, jeżdżącą autem marki Mitsubishi Galant, należącą do Automobilklubu Suwalskiego, którego prezesem jest Wojciech Śliwowski - Mistrz Polski w klasie HS i w grupie HS-2000. 14.02.2009r., nasi zawodnicy zostali wicemistrzami KJS Okręgu Białostockiego PZM w klasie V.

Posiadamy również portale w Grajewie – Grajewo24.pl i w Augustowie – Augustow24.pl co wskazuje na to, że reklama w portalu Elk24.pl oglądana jest również przez mieszkańców innych miast i regionów. Odwiedzają nas również goście z całej polski a także zza granicy. Zajmujemy się również profesjonalnym serwisem komputerów. Z naszych usług korzystają zarówno osoby prywatne jak i firmy czy instytucje państwowe. Podejmujemy się każdego wyzwania.

Przedstawiamy Państwu formy promocji, jakie prezentuje portal Elk24.pl Nasza propozycja zaczyna się od bezpłatnej prezentacji w Katalogu Firm i Instytucji. Proponujemy również skuteczną reklamę banerową, oraz wiele innych bardzo ciekawych form promocji.

Rozmiary banerów reklamowych:

  • baner w wyskakującym oknie
  • baner nagłówkowy I
  • baner nagłówkowy II
  • baner w lewej kolumnie
  • baner w prawej kolumnie
  • baner w Katalogu Firm i Instytucji (zamiast bezpłatnego wpisu).

Jest możliwość umieszczania płatnych artykułów w dowolnym dziale serwisu.

Oferujemy również profesjonalne fotoreportaże.

W ofercie posiadamy sprzedaż miejsc na naszych serwerach oraz nazwy w domenie elk24.pl.

Jeśli nie posiadają Państwo własnej strony internetowej, nasz programista zaprojektuje serwis zgodnie z Państwa oczekiwaniami. Nie tworzymy serwisów na gotowych szablonach. Nasze serwisy są budowane od zera i są naszego autorstwa.

Więcej informacji uzyskacie państwo kontaktując się z nami telefonicznie, mailowo lub odwiedzając naszą firmę osobiście:

  • INFOTECH, ul. Konstytucji 3 Maja 2/1, 19-200 Grajewo
  • tel. 604 833 731, tel./fax: 86 272 66 97
  • e-mail: redakcja@elk24.pl

SERDECZNIE ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY!