15. urodziny salonu Recman. Zdobądź korzystny rabat!

Salon Recman w Ełku obchodzi swoje piętnaste urodziny i serdecznie zaprasza wszystkich Panów na zakupy na Al. Armii Krajowej 17A. W dniach 1-2 marca 2024 na każdego klienta będzie czekać wyjątkowy rabat! Recman to renomowana marka odzieżowa, która od 1986 roku cieszy się zaufaniem mężczyzn. Flagowymi produktami marki są eleganckie garnitury oraz stylowe marynarki. Oferta obejmuje również koszule, spodnie, swetry, płaszcze, kurtki, obuwie oraz wyszukane akcesoria i dodatki.

Elegancki sport wymaga perfekcyjnych garniturów

W 2011 roku Recman jest oficjalnym sponsorem Reprezentacji Polski Mężczyzn w tenisie ziemnym, co przyniosło marce prestiżowy wizerunek związany z tym sportem. Perfekcyjnie dopasowane garnitury z logo marki towarzyszą naszym tenisistom podczas konferencji prasowych oraz oficjalnych spotkań. W 2017 roku ambasadorem Recman został Łukasz Kubot - najwybitniejszy polski tenisista i mistrz deblowego turnieju Wimbledon.

Ponad 250 tysięcy złotych na spełnienie dziecięcych marzeń

Recman aktywnie angażuje się w działania społeczne. Od 2014 roku współpracuje z Fundacją Mam Marzenie, realizując projekt "Muszka Marzeń". Za każdą sprzedaną muszkę Mosca marka przeznacza 5 złotych na spełnienie dziecięcego marzenia. Zaangażowanie klientów i pracowników jest ogromne – marka zebrała już ponad 250 000 złotych, co pozwoliło na spełnienie kilkudziesięciu marzeń.

Dbając o zdrowie, wykazujesz męskość

Recman prowadzi kampanię pod hasłem "Męska Sprawa" na rzecz Fundacji Rak'n'Roll, wspierając finansowo ich działania. Celem jest zachęcenie mężczyzn do zadbania o swoje zdrowie, a tym samym do regularnych badań profilaktycznych. Te proste działania są niezwykle ważne dla utrzymania dobrej kondycji zdrowotnej.

15. urodziny salonu Recman w Ełku!

Zespół Recman serdecznie zaprasza na Al. Armii Krajowej 17A w dniach 1 i 2 marca bieżącego roku. Każdy klient otrzyma 20% rabatu przy zakupie dwóch nieprzecenionych produktów. To doskonała okazja, aby uzupełnić swoją szafę elegancką garderobą!

Zapraszamy również do polubienia fanpage'a na Facebooku oraz Istagramie.

Komentarze

Komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu i w żaden sposób nie odzwierciedlają poglądów prezentowanych przez właścicieli i administratorów serwisu. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.