OKS Kolejorz Mistrzem Ełku!

16 drużyn, grad goli, zacięta rywalizacja, ogromne emocje i jeden mistrz – OKS Kolejorz. Podopieczni Dawida Murawskiego po 15 latach sięgnęli piłkarskiego nieba. W minioną niedzielę (16 czerwca) drużyna wywalczyła pierwsze w historii Mistrzostwo Ełku.

Tego dnia na orliku przy budowlance odbyła się ostatnia kolejka w rozgrywkach piłkarskich szóstek Master Liga. W walce o najwyższe trofeum liczył się jeszcze Nel-Bud, który zmierzył się Ukrainą. Kolejorz grał z Mazurskim Browarem.

Ekipa dotychczasowych mistrzów pewnie ograła ekipę Ukrainy, ale to nie wystarczyło do obrony tytułu. Wszystko zależało od wyniku Kolejorza.

W spotkaniu OKS-u z Mazurskim Browarem od samego początku było bardzo nerwowo i obie ekipy grały bardzo dobre spotkanie. Ostatecznie po 30 minutach żadna z drużyn nie popełniła błędu i mecz zakończył się bezbramkowym remisem.

Wynik ten sprawił, że to Kolejorz może świętować swój pierwszy tytuł w historii.

– To był bardzo trudny sezon. Jesteśmy szczęśliwi, że dzięki pasji i ciężkiej pracy wywalczyliśmy to mistrzostwo – mówi Dawid Murawski, założyciel Kolejorza.

Komentarze

Komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu i w żaden sposób nie odzwierciedlają poglądów prezentowanych przez właścicieli i administratorów serwisu. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.