Ełk 3x3 Quest. Mazury przejmują polskie 3x3

Od 3 lat MOSiR Ełk organizuje turniej, który odbija się szerokim echem nie tylko w Polsce. W dniach 15-16 lipca, Ełk stanie się stolicą polskiego 3x3. Najlepsze polskie zespoły powalczą z zagranicznymi teamy w turnieju rangi Quest.

W lipcowy weekend przy Galerii Brama Mazur w Ełku pierwszy dzień będzie należał do dzieci i młodzieży, natomiast niedziela to najmocniejsze drużyny 3x3 w kraju oraz zagraniczni goście powalczą o zwycięstwo w turnieju ,, Ełk 3x3 Quest ” czyli kwalifikacje do 3x3 Challenger. Polski najlepszy tam turnieju, otrzyma dziką kartę do tegorocznych Mistrzostw Polski 3x3. W turnieju zagrają zaproszone zespoły, które będą ogłoszone na dedykowanej koszykówce 3x3 oraz ogólnoświatowej platformie FIBA 3x3. Podczas całego turnieju zostanie przeprowadzona profesjonalna transmisja internetowa, która umożliwi śledzenie najlepszych zmagań 3x3 w dowolnym miejscu na całym świecie. Najlepsze drużyny dodatkowo otrzymają czeki w wysokości: I miejsce 2.500 zł, II 1.500 zł, III 1.000 zł

Impreza współfinansowana z budżetu miasta Ełk oraz powiatu Ełckiego.

Komentarze

Komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu i w żaden sposób nie odzwierciedlają poglądów prezentowanych przez właścicieli i administratorów serwisu. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.