Ełcka Master Liga nie zawodzi swoich fanów

Mnóstwo goli, pasji i zaciętej rywalizacji. Za nami podwójna seria zmagań w rozgrywkach ełckiej Master Ligi.

W niedzielę (05.11) na orlikach przy budowlance oraz SP3 piłkarze rozegrali 14 spotkań. Wielu emocji dostarczył pojedynek OKS-u Kolejorz z Drygałami. Chyba nikt nie spodziewał się, że ten mecz tak się ułoży. OKS dwukrotnie prowadził trzema bramkami, by ostatecznie przegrać 6-8. W tym spotkaniu było wszystko. Piękne bramki, twarda gra oraz pogoń za wynikiem. Zdecydowanie było to najciekawsze starcie w tym sezonie Master Ligi.

Równie dobrze wyglądało spotkanie Codingu BMW z HMWO. Był to bardzo wyrównany mecz, o którego wyniku zdecydowały detale. Jako pierwsi na prowadzenie wyszli piłkarze HMWO. Coding BMW próbował gonić wynik, jednak bezskutecznie. Radość ekipie BMW mógł dać Łukasz Ormanowski, ale w sytuacji 1 na 1 z rzutu karnego został zatrzymany przez bramkarza HMWO. Potem przyszła błyskawiczna kontra HMWO, która zamieniła się na gola numer 2.

Przełamanie Codingu nastąpiło w końcówce drugiej połowy, kiedy do bramki trafił Darek Kaźmierczak i zrobiło się 2-1. Do końca tego meczu HMWO nie straciło przewagi i ostatecznie wygrało z Codingiem 2-1.

Na nudę nie można było narzekać podczas starcia 16. Pułku Saperów z Nel-Budem. Ten ostatni, który włączył się do wyścigu o mistrzostwo z dużymi problemami pokonał Saperów 4-2.

Przed nie lada wyzwaniem stanął także Płomień, który grał z Pol-Murem. Ekipa Pol-Muru dzielnie stawiała opór, ale ostatecznie uległa Płomieniowi 2-3.

W hicie kolejki Mazurski Browar podejmował Dar-Tech. Tego dnia Mazurski Browar był bardzo skuteczny w ataku i świetnie bronił, co przyczyniło się do pokonania Dar-Techu 4-0. W swoim drugim pojedynku Browar ograł Orła Stare Juchy 4-1 i dzięki tym wygranym wskoczył na fotel lidera.

Wszystkie wyniki oczywiście jak zawsze na stronie facebookowej Master Liga Ełk.

W tabeli liderem Mazurski Browar, na drugim miejscu Dar-Tech, trzeci jest Nel-Bud

Komentarze

Komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu i w żaden sposób nie odzwierciedlają poglądów prezentowanych przez właścicieli i administratorów serwisu. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.