Tydzień bez kar i spotkania z autorkami. Biblioteka świętuje

„Tydzień bez kar” ogłasza Miejska Biblioteka Publiczna w Ełku. To ukłon placówki w kierunku tych, którzy mają problem z terminowym zwrotem wypożyczonych książek.

Kary nie będą naliczane w dniach od 8 do 15 maja. Każdy, kto w tym czasie zwróci do biblioteki przetrzymywane woluminy, nie poniesie odpowiedzialności, bo należności względem placówki zostaną anulowane.
– Odnieść można każdą książkę, niezależnie od tego ile czasu została przetrzymana, nie ponosząc żadnych konsekwencji – zapewnia Iwona Adeszko, dyrektor Miejskiej Biblioteki Publicznej w Ełku im. Zofii Nasierowskiej.

Termin akcji nie jest przypadkowy. Trwa Ogólnopolski Tydzień Bibliotek. Inicjatywa odbywa się po raz 21.
W ełckiej placówce zaplanowano m.in. spotkanie autorskie. 9 maja gościć będzie tam Natalia de Barbaro.

Już po zakończeniu tygodnia bibliotek, 29 maja ełczanie będą mogli spotkać się z autorką publikującą pod pseudonimem Tanya Valko. To autorka serii książek, których akcja osadzona została na Bliskim Wschodzie.

Szczegółowe informacje dotyczące wydarzeń w bibliotece znaleźć można na stronie internetowej placówki.

radio5.com.pl

Komentarze

Komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu i w żaden sposób nie odzwierciedlają poglądów prezentowanych przez właścicieli i administratorów serwisu. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.