,,Quiz z okazji Dnia Ziemi”

**Zespół Szkół nr 6 im. Macieja Rataja w Ełku i Centrum Edukacji Ekologicznej w Ełku po raz czwarty zapraszają do udziału w zdalnym ,,Quizie z okazji Dnia Ziemi”. **

Konkurs jest elementem ełckich obchodów Dnia Ziemi.

Quiz odbędzie się 22.04.2024 r. za pomocą aplikacji Testportal.

Jest on skierowany do:

  • uczniów Zespołu Szkół nr 6 im. Macieja Rataja w Ełku i wychowanków Internatu Zespołu Szkół nr 6 im. Macieja Rataja w Ełku (kategoria I),

  • mieszkańców Ełku (kategoria II).

Aby wziąć w nim udział należy do 21.04.2024 r. wypełnić

“Kartę zgłoszeniową” dostępną pod linkiem:
text

W dniu 22.04.2024 r. do godz. 9.00 na pocztę elektroniczną wszystkich uczestników prześlemy link do testu konkursowego. Będzie on aktywny 14 godzin, czyli quiz należy rozwiązać 22.04.2024 r. do godz. 23.00.

Cele konkursu to:

  1. promowanie postaw proekologicznych w społeczności lokalnej,

  2. propagowanie zdrowego i ekologicznego stylu życia,

  3. poszerzenie świadomości ekologicznej społeczności lokalnej,

  4. kształtowanie postawy współodpowiedzialności za stan środowiska naturalnego,

  5. pogłębienie wiedzy na temat form ochrony bioróżnorodności w mieście oraz organizacji, instytucji związanych z ochroną środowiska działających na terenie Ełku i okolic.

Wiedzę z ww. zakresu będzie można zdobyć m.in. podczas lektury postów edukacyjno-informacyjnych (#QuizzOkazjiDniaZiemiEłkIVedycja), które będą się ukazywały od 03.04.2024 r. do 21.04.2024 r. na stronach FB Centrum Edukacji Ekologicznej, Internat Zespołu Szkół nr 6 w Ełku, Jesteśmy EKO oraz w grupie FB Społeczność ZS nr 6 im. M. Rataja w Ełku.

Na laureatów konkursu czekają atrakcyjne nagrody ufundowane m.in. przez miasto Ełk i SLGD “Lider w EGO”.

Wyniki konkursu oraz termin i miejsce nagrodzenia jego laureatów zostaną podane na stronach internetowych Organizatorów do 25.04.2024 r.

Zachęcamy do zapoznania się z regulaminem Quizu, który znajdziecie na stronie :
text

Komentarze

Komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu i w żaden sposób nie odzwierciedlają poglądów prezentowanych przez właścicieli i administratorów serwisu. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.