Cleo przyciągnęła tłumy

Ostatni z koncertów plenerowych na plaży miejskiej w Ełku za nami. W tym sezonie wakacyjnym w ramach Mazurskiego Lata Muzycznego ełczanie i turyści mieli okazję bawić się w plenerze razem ze Smolastym. W piątek (18.08) publiczność swoimi hitami rozgrzała Cleo. Największe przeboje śpiewała razem z publicznością. My Słowianie, Łowcy gwiazd czy Za krokiem krok – fani czekali na te utwory i się nie zawiedli.

Tegoroczne Mazurskie Lato Muzyczne w Ełku przeszło do historii- mówił po koncercie Cleo Paweł Żuk dyrektor Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Ełku.

Podczas tegorocznych wakacji oprócz koncertów plenerowych sporo działo się również na scenie Ełckiego Centrum Kultury – zaznacza Tomasz Andrukiewicz, prezydent Ełku. I jak dodaje propozycje gwiazd, które mogłyby wystąpić w Ełku w przyszłym roku w sezonie wakacyjnym, mogą zgłaszać mieszkańcy.

Przed gwiazdą wieczoru na scenie zaprezentowali się DJ Radecky, 48h & Sylwia Wasilewska.

Komentarze

Komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu i w żaden sposób nie odzwierciedlają poglądów prezentowanych przez właścicieli i administratorów serwisu. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.