Aktywnie wypoczywają na Mazurach

Wycieczki, zajęcia sportowe, warsztaty – to tylko niektóre z atrakcji, jakie czekają na uczestników kolonii organizowanych przez Ludowe Zespoły Sportowe. Dzieci z kilku województw wypoczywają w Ełku. 9-dniowy pobyt obfituje w wiele atrakcji, ale organizatorzy nie zapominają też o bezpieczeństwie najmłodszych. Dziś (19.07) mali turyści odwiedzili Ochotniczą Straż Pożarną w Szeligach. Tam przeszli kurs udzielania pierwszej pomocy. Później przyszedł czas na wizytę w Komendzie Powiatowej Policji w Ełku.

– Postawiliśmy na aktywność i bezpieczeństwo – przekonywał Tomasz Bartnik, przewodniczący Gminnego Zrzeszenia Ludowych Zespołów Sportowych w Ełku.

Jak się okazuje dzieci doskonale wiedzą jak zachować się nad wodą.

W sumie na Warmii i Mazurach zarejestrowano ponad 1600 zorganizowanych form letniego wypoczynku. To obozy sportowe, kolonie i półkolonie, w których uczestniczy ponad 83 tysiące osób.

radio5.com.pl

Komentarze

Komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu i w żaden sposób nie odzwierciedlają poglądów prezentowanych przez właścicieli i administratorów serwisu. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.