Zdjęcie artykułu

Dzielnicowi zabezpieczyli marihuanę u dwóch młodych mężczyzn

pt., 29 maja 2026, godz. 14:52
Ikona oka 156
Ikona chmurki 0
Dzielnicowi podczas działań służbowych na terenie gminy Prostki zabezpieczyli ponad 100 gramów marihuany należącej do 19-latka.

Policjanci po przyjeździe na jego posesję szybko nabrali podejrzeń, że na miejscu mogą znajdować się środki odurzające. Ich uwagę zwrócił zapach marihuany unoszący się na terenie posesji.

W trakcie przeszukania policjanci ujawnili narkotyki ukryte w pomieszczeniu gospodarczym. Część marihuany była schowana w komodzie, a część w stojącej tam pufie. Obecny na miejscu kolega 19-latka również posiadał środki odurzające. Narkotyki miał ukryte w foliowym zawiniątku schowanym w portfelu.

Obaj mężczyźni zostali zatrzymani i usłyszeli zarzuty posiadania środków odurzających. Za to przestępstwo grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.

KPP Ełk

Zdjęcie autora artykułu

Piotr Ruchlewicz

Dyrektor

Udostępnij

Komentarze

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu. Bądź pierwszy i podziel się swoją opinią.

Dodaj swój komentarz

Komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu i w żaden sposób nie odzwierciedlają poglądów prezentowanych przez właścicieli i administratorów serwisu. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Formularz chroniony przez reCAPTCHA i Google (Polityka prywatności)