Zdjęcie artykułu

Podróż zakończył na barierkach

pt., 29 maja 2026, godz. 14:24
Ikona oka 207
Ikona chmurki 0

53-latek podróżował z jednym pasażerem, na szczęście mężczyźni nie odnieśli żadnych obrażeń, powiedziała Radiu 5 Agata Kulikowska de Nałęcz, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Ełku.

Zdarzenie to zakończyło się uszkodzeniem infrastruktury drogowej i auta. Ale nie tylko. Konsekwencje czekają również kierowcę, który nie miał uprawnień, a auto – aktualnych badań technicznych.

Za kierowanie bez uprawnień odpowie przed sądem.

Foto: KPP Ełk
JW- radio5.com.pl

Zdjęcie autora artykułu

Piotr Ruchlewicz

Dyrektor

Udostępnij

Komentarze

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu. Bądź pierwszy i podziel się swoją opinią.

Dodaj swój komentarz

Komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu i w żaden sposób nie odzwierciedlają poglądów prezentowanych przez właścicieli i administratorów serwisu. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Formularz chroniony przez reCAPTCHA i Google (Polityka prywatności)