53-latek podróżował z jednym pasażerem, na szczęście mężczyźni nie odnieśli żadnych obrażeń, powiedziała Radiu 5 Agata Kulikowska de Nałęcz, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Ełku.
Zdarzenie to zakończyło się uszkodzeniem infrastruktury drogowej i auta. Ale nie tylko. Konsekwencje czekają również kierowcę, który nie miał uprawnień, a auto – aktualnych badań technicznych.
Za kierowanie bez uprawnień odpowie przed sądem.
Foto: KPP Ełk
JW- radio5.com.pl