Zdjęcie artykułu

Będą malować pasy

wt., 26 maja 2026, godz. 10:58
Ikona oka 90
Ikona chmurki 0

Rusza akcja odnawiania poziomego oznakowania na terenie Ełku.

Drogowcy większość prac będą prowadzić nocą, tak by uniknąć utrudnień w ruchu drogowym. Na osiedlach malowanie pasów będzie odbywać się w ciągu dnia.

Łącznie drogowcy odnowią oznakowanie o łącznej powierzchni ponad 16 tysięcy m2.

Koszt przedsięwzięcia to ponad 261 tys. zł.

BS - radio5.com.pl

Zdjęcie autora artykułu

Piotr Ruchlewicz

Dyrektor

Udostępnij

Komentarze

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu. Bądź pierwszy i podziel się swoją opinią.

Dodaj swój komentarz

Komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu i w żaden sposób nie odzwierciedlają poglądów prezentowanych przez właścicieli i administratorów serwisu. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Formularz chroniony przez reCAPTCHA i Google (Polityka prywatności)