Zdjęcie artykułu

Sukces ełckich gimnastyczek

pt., 20 marca 2026, godz. 10:52 (ostatnia aktualizacja: pt., 20 marca 2026, godz. 10:52)
Ikona oka 66
Ikona chmurki 0

Jak informuje Radio 5 Marcin Wasilewski, trener z Fundacji Rozwoju Gimnastyki Proton z Ełku, na pierwszym stopniu podium stanęły Nadia Racis i Aleksandra Suchocka. Srebro wywalczyła Antonina Grabowska, a brąz Anna Łobanowska i Anna Łaguna.

Organizatorem IV Ogólnopolskich Zawodów Gimnastycznych w Opolu był Akademicki Związek Sportowy Klub Uczelniany Politechniki Opolskiej oraz Stowarzyszenie Pojęcie Ruchu z Opola.

Wyjazd Ełczan był możliwy dzięki dofinansowaniu z budżetu miasta Ełku.

Gratulujemy sukcesów!

zdj. Fundacja Rozwoju Gimnastyki Proton z Ełku
ate- radio5.com.pl

Zdjęcie autora artykułu

Piotr Ruchlewicz

Dyrektor

Udostępnij

Komentarze

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu. Bądź pierwszy i podziel się swoją opinią.

Dodaj swój komentarz

Komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu i w żaden sposób nie odzwierciedlają poglądów prezentowanych przez właścicieli i administratorów serwisu. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Formularz chroniony przez reCAPTCHA i Google (Polityka prywatności)