Zdjęcie artykułu

Ponad 500 uczestników Biegu Pamięci Żołnierzy Wyklętych Tropem Wilczym

pon., 2 marca 2026, godz. 9:41 (ostatnia aktualizacja: pon., 2 marca 2026, godz. 9:41)
Ikona oka 18
Ikona chmurki 0

Z frekwencji cieszył się Wojciech Kossakowski, dyrektor Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji, które było organizatorem wydarzenia. Tym bardziej, że na starcie oprócz Ełczan stanęli również mieszkańcy okolicznych miast.

Trasa biegu wiodła ulicami miasta i promenadą nad Jeziorem Ełckim.

Tomasz Andrukiewicz, prezydent miasta wskazywał na symboliczny dystans, jaki mieli do pokonania biegacze.

Wśród uczestników biegu nie zabrakło przedstawicieli wspomnianych już klubów sportowych. Na starcie zameldowali się m.in. młodzi piłkarze z Akademii Piłkarskiej Dynamit Ełk, z trenerem na czele.

Narodowy Dzień Pamięci „Żołnierzy Wyklętych” na sportowo uczciła także społeczność Szkoły Podstawowej Nr 4 w Ełku.

Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Ełku zorganizował już po raz czternasty. Poniżej fotogaleria z tego wydarzenia

JW - radio5.com.pl

Zdjęcie autora artykułu

Piotr Ruchlewicz

Dyrektor

Udostępnij

Komentarze

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu. Bądź pierwszy i podziel się swoją opinią.

Dodaj swój komentarz

Komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu i w żaden sposób nie odzwierciedlają poglądów prezentowanych przez właścicieli i administratorów serwisu. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Formularz chroniony przez reCAPTCHA i Google (Polityka prywatności)