Dzień Dziecka połączony z obchodami Dni Miasta z wielką pompą świętowali w sobotę (23.05) Ełczanie. Wydarzenie rozpoczęła barwna parada ulicą Wojska Polskiego, która przeszła na Plac Jana Pawła II. Kolorowy korowód, w skład którego weszli przedstawiciele ełckich placówek edukacyjnych, firm, organizacji i stowarzyszeń. wprowadził wszystkich w prawdziwie festynowy klimat.
Od południa na uczestników czekały liczne atrakcje dla dzieci i całych rodzin – animacje, konkursy, zabawy i strefy aktywności.
Jak przyznają sami uczestnicy, to doskonały czas na wspólną zabawę i budowanie więzi
Festyn zwieńczył koncert Blanki.
ZO- radio5.com.pl
Rodzinne święto w Ełku
Piotr Ruchlewicz
Dyrektor
Udostępnij
Komentarze
Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu. Bądź pierwszy i podziel się swoją opinią.
Dodaj swój komentarz
Komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu i w żaden sposób nie odzwierciedlają poglądów prezentowanych przez właścicieli i administratorów serwisu. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
Formularz chroniony przez reCAPTCHA i Google (Polityka
prywatności)