“Skończyły się żarty. Mann i Bukartyk”
22 czerwca 2026 r.
godz. 19:00
sala widowiskowa
“Skończyły się żarty. Mann i Bukartyk” to jedyny w swoim rodzaju spektakl autorstwa zachowującego anonimowość pisarza-widmo.
Z niewielkimi poprawkami Wojciecha Manna i współpracującego z nim od dwudziestu lat Piotra Bukartyka.
Panowie przenoszą na scenę audycję radiową w wersji sitcomowej, przeplataną granym na żywo koncertem i opowieściami nawiązującymi do estetyki stand-up’u.
W efekcie powstaje forma, którą ze względu na niezwykle oszczędną choreografię nazywają sit-downem.
Wnikliwie analizują ciasno otaczającą nas rzeczywistość, kpią sobie z niej, a nawet śpiewają.
Wspomaga ich w tym znakomity, cieszący się uznaniem samego redaktora Manna, zespół Ajagore.
Bilety dostępne w Kasie ECK i na biletyna.pl