strona główna > Aktualności > Tragedia w Sylwestra. Nie żyje 21-latek
Kanał RSS Kanał RSS | Ustaw jako startową | Dodaj do ulubionych
Dzisiaj jest Wtorek, 23 Maja 2017 roku, Imieniny: Leoncjusza, Michała, Renaty
Polecamy: Wyczekiwane trzy punkty | Harmonogram robót drogowych i prac Zespołu Usług Gminnych do 26 maja | Pod ostrzałem rakiet | KRUS do prowadzących pozarolniczą działalność gospodarczą | Arrachion Judo Kids Cup III | Dzień Matki - koncert | Warmińsko mazurskie Mistrzostwa Pływających Modeli Redukcyjnych | Czy to ma być sztuka? | VI Fajty | Zdolniachy na scenie | Sprawdzali swoją wiedzę o Londynie | Polska Biega i Ełk też | Perełki z grupy VII z wizytą w Straży Pożarnej | Nowa profesjonalna strzelnica w Suwałkach | Rywalizacja na „cztery ręce” |
zareklamuj sie u nas

Zostań fotoreporterem Elk24.pl
Byłeś świadkiem zdarzenia? Masz zdjęcia, nakręciłeś film bądź napisałeś ciekawy artykuł i chcesz go opublikować? Bądź pierwszy i napisz do nas!

Kontakt z redakcją:
E-mail: redakcja@elk24.pl
Tel. 0 604 833 731
Tel./Fax: (0 86) 272 66 97
Najnowsze opinie:

~Po Prostu: Znaki znakami. Od tak nagle ludzie nie zaczną prawidłowo wykonywać manewru po rondzie. Większość osób po prostu nie wie, do czego służy ...

~lios: Panie Adamie Panie pośle może Pan wystosuje jakieś oświadczenie w sprawie Jacka Międlara. Ten człowiek nazywa innych cyt. "pomiotem" a Pana ...

~Riko: W kwestii pytań do komendanta powiatowego Policji w Elku.Dlaczego policjanci,jeśli ktoś popełni jakiekolwiek wykroczenie muszą wziąć do ręki ...

~j: To rondo jest źle oznakowane i ciekawe ile mandatów pozyskuje policja ełcka na tym rondzie. A wystarczy zrobić to co wnioskuje autor listu - ...

~Dziki kraj: Trzeba było wziąć adwokata sam nic nie ugrasz

Dyżury aptek
Dzisiaj dyżur pełni:

Apteka Św. Brunona
ul. Wojska Polskiego 45
tel. 87 610 09 33

Aktualności
2017-01-01 14:33:29 Tragedia w Sylwestra. Nie żyje 21-latek

Tragiczny finał Sylwestra w Ełku. Nie żyje młody mieszkaniec miasta. Do tragicznego w skutkach zdarzenia doszło po godzinie 23:00 w okolicy jednego z lokali gastronomicznych przy ul. Armii Krajowej. Z nieoficjalnych ustaleń wynika, że 21-latek został zaatakowany przez kilku oprawców.

Mężczyzna zginął na miejscu. Policjanci zatrzymali 4 osoby, które mogą mieć coś wspólnego z tym zdarzeniem.

Najprawdopodobniej jeszcze dziś biegły patolog określi przyczynę śmierci młodego mężczyzny. Okoliczności tego tragicznego zdarzenia pod nadzorem prokuratora ustalają ełccy policjanci - informuje Radio 5.

Jak nieoficjalnie dowiedział się portal Elk24.pl, 21-latek miał wpaść do lokalu, ukraść dwa napoje i zostawić w lokalu zapaloną petardę. Wtedy prawdopodobnie pracownicy kebaba (obcokrajowcy z Algierii, Tunezji i Maroka) wybiegli za chłopakiem i jeden z nich kilkakrotnie dźgnął go ostrym narzędziem.

Obecnie lokal jest kompletnie zniszczony a na ulicach trwa walka mieszkańców z policją.

Wkrótce więcej zdjęć. Relacja na żywo na TVP INFO

Komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu i w żaden sposób nie odzwierciedlają poglądów prezentowanych przez właścicieli i administratorów serwisu. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

2017-01-06 10:34:47 | aspherus
BIBLIA Księga Psalmów 141-fragmenty " Niech moja modlitwa będzie stale przed TOBĄ jak kadzidło ; wzniesienie rąk moich - jak ofiara wieczorna ! Postaw , PANIE , straż moim ustom i wartę przy bramie warg moich ! Mojego serca nie skłaniaj do złego słowa , do popełnienia czynów niegodziwych , bym nigdy z ludźmi , co czynią nieprawość , NIE JADŁ ICH POTRAW WYBORNYCH . Do CIEBIE bowiem , PANIE mój , PANIE , (zwracam) moje oczy ; do CIEBIE się uciekam : TY nie gub mej duszy . Strzeż mnie od sidła , które zastawili na mnie , i od pułapek złoczyńców . NIECHAJ WYSTĘPNI WPADNĄ W SWOJE SIECI , PODCZAS GDY JA UJDĘ CAŁO . " Kochajmy bliźniego swego jak siebie samego !!!
2017-01-04 02:32:52 | kkk
Napastnikiem byl Polak. Wstyd cebulaku.
2017-01-03 17:16:24 | Miras
Wstydzić się powinniśmy za to do czego doszło w Ełku . Władza za dużo pozwala !! Pociągnąć do odpowiedzialności wszystkie osoby wszczynajace zamieszki . WSTYD
2017-01-02 20:47:42 | głos rozsadku 2
Brawo Adam z Łomży.Tak trzymać............
2017-01-02 15:23:37 | głos rozsądku 2
To pojedz sobie do Olecka.I zapytaj się o najbliższy kebab.Wytlumaczy ktoś na pewno tobie ręcznie.Tam jest zero islamu. Pojąłeś czy masz problem..........
2017-01-02 13:58:57 |
głosie rozsądku 2...jak poradzono sobie z islamem w Olecku? Opisz, bo nie znam tej historii
2017-01-02 12:53:33 | jan
Stała się tragedia, ale nic nie usprawiedliwia zachowania bandy wyrostków, a już tragedią jest zachowanie gromady młodszych i starszych gapiów, bijących brawo i zachęcających do chuligaństwa. Działanie policji winno być jeszcze bardziej surowe i skuteczne. D niektórych niestety można przemówić tylko argumentem pały, taka ich konstrukcja i na to nie ma rady
2017-01-02 10:25:23 | głos rozsądku 2
Do blady i hani innych idiotów:właśnie ,że czytam Pismo Święte Nowego Testamentu.Proszę pisać i mówić tylko ZA SIEBIE.Zrozumiano ??Zlikwidować te kebaby.DLACZEGO W OLECKU PORADZONO SOBIE Z ISLAMEM ?? Bo uczą się od mądrzejszych......I basta.
2017-01-01 22:53:25 | Blady
Wy chrzescijaninie??? Zaden z was nawet biblii nie czytal stalo sie i nie odstanie skoro z was tacy katolicy po h..j wychodzicie i robicie zadymy. Pozatym bardziej boje sie polkakow niz ciapatych jak to mowisz. Gdyby ten mlody wpadl do twojego lokalu jakbys zareagowal no pewnie bys powiedzial ropzier..laj co chesz czy tez bys sie bronil???zreszta nie wiadomo jak to bylo ale stalo sie jak sie stalo i nie zmienimy tego ale zastanowicie sie ludzie co wy mowicie jaki chrzescijanin zachowuje sie w taki sposob jak on???Gdzie tu milosc do blizniego nawet innej wiary czy on ciapaty czy tredowaty kurwa szanuj go tak samo jakbys chcial zeby ciebie szanowano.
2017-01-01 22:36:02 | Krystyna
Tragedia !!! Dlaczego tyle w nas nienawiści ? Czy musimy odpowiadać agresja na agresję ?!!!
2017-01-01 21:54:34 | kkk
Wlasnie ogladam Tvp Info. Jakies cwiercinteligenty podchodza do przypadkowych policjantow stojacych w kordonie i ich prowokuja, wyzywaja, groza, rzucaja w nich petardami. W dzien grupa jakis mlodych podskakujacych imbecyli obrzucala radiowozy butelkami i kamieniami. Logika cwiercinteligenta: w ramach protestu przeciw przemocy atakowac fizycznie i slownie przypadkowych niewinnych ludzi oraz niszczyc mienie...
2017-01-01 21:52:24 | Ciapty Won
Do Blady
Zaluzyl czy nie. Nie Tobie to oceniac. A ciapaki niech sobie wymierzaja sprawiedliwoscm w ich wlasnym kraju. Sprawa nabrala rozglosu nie z powodu tego ze zginal bialy 21 letni chlopak(to nie interesuje nikogo z mediow). Rozdmuchali sprawe z powodu tego iz miasto sie postawilo i zrobilo sie goraco. Nie mowi za wiele o tym jak bylo tylko o tym co sie dzieje w miescie. Ludzie czy was juz do konca po.j.e.balo. Gdyby ten Mlody czlowiek zabil ciapaka od razu bylby rasista ksenofobem i nie bylby europejski. Napewno wszystkie media by wyciagnely cala jego przeszlosc itd, zrobili by z niego bandyte. Nadal nie widzicie ze robia nam wode z mozgu?????? Ja nie mam zamiaru chodzic po wlasnym kraju w strachu!!!!!!!!!
2017-01-01 21:42:42 | Filif
brawo pracownicy Kebaba. Wreszcie ktos zrobil porzadek z idiotą. Niestety zglsozenie na policję o kradzieży nic by nie pomoglo. Taka bezradna mamy policję.
Do mnie gdzyby ktos wbiegl z petardą to też bym nie wytrzymal.
WYROK - umożyc sledztwo. Winny nie żyje.
Demolujacych miasto skazac na wysokie grzywny
2017-01-01 21:38:49 | Niech żyje tłum !
A w Jeleniej Górze Ukrainiec wjechał samochodem w dwie dziewczyny, zabijając je. A w Londynie pijany Polak zadźgał Irlandczyka. Czyli, co, mieszkańcy Ełku biorą sprawy w swoje, ręce ? Tylko co będzie jak mieszkaniec Ełku zadźga Francuza w Paryżu ?
2017-01-01 21:30:27 | Adam Łomża
Was powalilo
Chlopak nasz rodak chrześcijanin nie żyje zamordowany przez islamską rękę allaha
A wy tu że to jego wina i że sobie zasłużył?
Jakaś kiedyś pokazała zekomo Włochowi gdzie jest Ełk on psubrat przyjechał i rozmnaża swuj gowno warty naród z jej łona a Bogu ducha winien mlody Polak winien bo Ojczyzny bronił
Jedząc kebaba wspierasz araba
Palic kebaby w calej Polsce
2017-01-01 20:56:02 | Blady
Co to ma narodowosc kazdy narzeka na nich ze robia krzywde w tym przypadku to 21 latek chcial zrobic krzywde po co wbiegal z ta petarda chcial zainponowac innym przykre ze skonczylo sie tak jak sie skonczylo. Jednak sam do tego sprowokowal wiec po co teraz robicie zadymy i pomysl zanim cos zrobisz bo zycie jest kruche ... W tym przypadku zrobil zle i zaplacil najwieksza kare ale sam sobie na to zasluzyl.
2017-01-01 20:39:41 | Pytania
Trzeba ustalić kto to są ci młodzieńcy, którzy tam teraz walczą z policją. Pewnie jakaś lokalna gangsterka. Czyli można tak sobie przyjść ukraść, wystrzelić petardę a właściciel nie może się bronić ? W USA policja najpierw strzela do takich a potem dopiero wyjaśnia.reakcji ?
2017-01-01 20:23:19 | Obywatel
Do Jordin. Ty to jak by był to Twój syn to co byś powiedział? Ty widzisz co piszesz? Jak rzeczywiście ukradł w co wątpię bo nie wierzę brudasom to nie jest powód żeby zabijać. A jak taki mądry to chodź ja Cię dzgne nożem bo powiem że mi ukradles coś ze sklepu. Lecz się człowieku!
2017-01-01 20:05:50 | Obywatel RP
Brawo Ełk!!! wzorowe zachowanie reakcja jak najbardziej prawidłowa
2017-01-01 19:22:55 | Jendruś
Nie brącie ciapatych! Zginął Polak na polskiej ziemi!
2017-01-01 19:04:52 | POLAK
Ten lokal istniał dzięki Wam -bo Wy korzystaliście z jego usług.Więc teraz nie zmieńcie zdanie na temat wszystkiego co nie jest Polski i zacznijcie wspomagać istnienie Polskich firm. Gdy będziemy tak robić nie będą mieć zysków i przestana istnieć.
2017-01-01 19:04:00 | Kolo
>Najpierw sie dowiedz czym jest dzialanie w afekcie... Specjalisto
a ty wiesz czym jest obrona konieczna ?
przypomne : "wybiegli za chłopakiem i jeden z nich kilkakrotnie dźgną go ostrym narzędziem"
od sprawiedliwosci jest Policja i sądy, nie dziwne że ludzie chcą zrobić dokładnie to samo z kebabem !
2017-01-01 18:31:40 | Bubim
Marne życie, marna śmierć. Zabójcę i wspólników należycie osądzić i po sprawie. A patologia niech rzuca kamieniami w siebie nawzajem, a nie w policję i lokale, które nie należą do tych właścicieli kebabów, a po prostu do ełczan. Zagazowałbym całe to getto.
2017-01-01 18:23:09 | Polak
Co wy piszecie debile. Jaka trzeba być parowa żeby pisać ze się chłopakowi należało. Nie wiecie jak było to raz a dwa nawet jeżeli tak było to nie jest usprawiedliwienie dla morderstwa. Po trzecie jestem dumny z Was w Ełku za tak szybka odpowiedz. Takie rzeczy nie powinny mieć miejsca w naszym kraju. Wszystkie budy z kebabem powinny płonąc dzisiaj w waszym mieście i bardzo dobrze ze pokazaliście swoją sile dzisiaj razem. Czołem wielkiej Polsce. Gonić tych brudasów je..nych.
2017-01-01 17:28:00 | ciapty won
Szkoda chłopaka. Swoja droga bić ciapatych. niesanam do szczęścia potrzebni. Gdyby bylo odwrotnie, ze biały zadźgał by ciapaka to trąbili by na każdej stronie i w każdym radio. ONET i WP milczy
2017-01-01 17:26:51 | Jordi
Bardzo dobrze. Należało się gnojkowi - jeżeli to prawda z tą petardą i napojami. Szkoda tylko, że pracownicy baru będą mieli problemy, oni tylko bronili swojej własności.
2017-01-01 16:22:17 | Lukograf
Algieria , Tunezja i Maroko
2017-01-01 16:11:56 | ...
Najpierw sie dowiedz czym jest dzialanie w afekcie... Specjalisto
2017-01-01 15:56:53 | mieszkaniec
Tak właśnie kończą kozacy... Nie bronię ciapatych bo wymierzyli zbyt surową karę, ale za działanie w afekcie szybko się wychodzi... Jest to przestroga dla jednych i drugich a wojna z policją nic nie da...
2017-01-01 15:30:54 | Paweł
Czy ktoś wie jakiej narodowości byli?
Serwis komputerowy
Polecamy: Elczanie.net | Ełk | Repertuar Kina | Ełckie Centrum Kultury | Miejska Biblioteka Publiczna | Oferty pracy | MKS Mazur Ełk | Mazur Ełk - Juniorzy Młodsi | Rona 03 Ełk | KS Płomień 91 | Radio 5 | Ełcki Zespół SANDALESS | Tworzenie stron internetowych | Doctor Rock |