strona g┼é├│wna > Aktualno┼Ťci > Tragedia w Sylwestra. Nie ┼╝yje 21-latek
Kana┼é RSS Kana┼é RSS | Ustaw jako startow─ů | Dodaj do ulubionych
Dzisiaj jest Pi─ůtek, 24 Lutego 2017 roku, Imieniny: Boguty, Bogusza, Macieja
Polecamy: Waloryzacja ┼Ťwiadcze┼ä z ZUS-u bez sk┼éadania wniosku | PCPR walczy z uzale┼╝nieniem od internetu | Narty w gminie | Szpital wzbogaci si─Ö o nowy mammograf | ÔÇ×Tropem wilczymÔÇŁ Bieg Pami─Öci ÔÇ×┼╗o┼énierzy Wykl─ÖtychÔÇŁ | Inwestycje w spo┼éecze┼ästwo | Tir wjecha┼é do rowu | XXVII zwyczajn─ů sesj─Ö Rady Miasta E┼éku | Wydzia┼é Elektryczny odkrywa w E┼éku | ÔÇ×Chodz─ůca ksi─ů┼╝kaÔÇŁ | Koniec rycza┼étowego ZUS-u dla ma┼éych firm | Pr├│bowa┼é podpali─ç kamienic─Ö | Rekrutacja kandydat├│w do ÔÇ×Transgranicznej Szko┼éy Streetworker├│wÔÇŁ | ÔÇ×Niezwyk┼éa W─Ödr├│wka Po Historii SztukiÔÇŁ | 90 % bonifikaty na zakup lokalu komunalnego przez najemc├│w |
zareklamuj sie u nas
´╗┐
Zostań fotoreporterem Elk24.pl
By┼ée┼Ť ┼Ťwiadkiem zdarzenia? Masz zdj─Öcia, nakr─Öci┼ée┼Ť film b─ůd┼║ napisa┼ée┼Ť ciekawy artyku┼é i chcesz go opublikowa─ç? B─ůd┼║ pierwszy i napisz do nas!

Kontakt z redakcj─ů:
E-mail: redakcja@elk24.pl
Tel. 0 604 833 731
Tel./Fax: (0 86) 272 66 97
Najnowsze opinie:

~driver: W nocy i rano była szklanka, ale u drogowców już wiosna i piaskarek brak.

~g┼éos rozs─ůdku 2: Oto ZAKLAD UTYLIZACJI SZMALU CHCE DOBRA─ć SI─ś DO NASZYCH PIENI─śDZY.Dlaczego oni ci z tego zusu to robi─ů ??

~maciejewskim: Ja w┼éa┼Ťnie rok temu bra┼éem po┼╝yczk─Ö w niewielkiej kwocie w kredytach-Chwil├│wkach, bo troch─Ö zabrak┼éo mi na wymarzony wyjazd dla narzeczonej. ...

~autor: Te 10 z┼é niech se wsadzi w buta, to b─Ödzie jeszcze wy┼╝sza ,by si─Ö wstydzi┼éa.Dlaczego oni sobie takich podwy┼╝ek nie zrobi─ů .tylko dla biednych ...

~drajwer: idiotyzm, to to jest droga? A gdzie zdolny mechanik wg tych pojętnych wykształconych fuckjonariuszy maiał wypróbować bolida? Zero empatii...

Dy┼╝ury aptek
Dzisiaj dyżur pełni:

Apteka ŚW. BRUNONA
ul. Wojska Polskiego 45
tel. 87 610 09 33

Aktualno┼Ťci
2017-01-01 14:33:29 Tragedia w Sylwestra. Nie ┼╝yje 21-latek

Tragiczny fina┼é Sylwestra w E┼éku. Nie ┼╝yje m┼éody mieszkaniec miasta. Do tragicznego w skutkach zdarzenia dosz┼éo po godzinie 23:00 w okolicy jednego z lokali gastronomicznych przy ul. Armii Krajowej. Z nieoficjalnych ustale┼ä wynika, ┼╝e 21-latek zosta┼é zaatakowany przez kilku oprawców.

M─Ö┼╝czyzna zgin─ů┼é na miejscu. Policjanci zatrzymali 4 osoby, które mog─ů mie─ç co┼Ť wspólnego z tym zdarzeniem.

Najprawdopodobniej jeszcze dzi┼Ť bieg┼éy patolog okre┼Ťli przyczyn─Ö ┼Ťmierci m┼éodego m─Ö┼╝czyzny. Okoliczno┼Ťci tego tragicznego zdarzenia pod nadzorem prokuratora ustalaj─ů e┼éccy policjanci - informuje Radio 5.

Jak nieoficjalnie dowiedzia┼é si─Ö portal Elk24.pl, 21-latek mia┼é wpa┼Ť─ç do lokalu, ukra┼Ť─ç dwa napoje i zostawi─ç w lokalu zapalon─ů petard─Ö. Wtedy prawdopodobnie pracownicy kebaba (obcokrajowcy z Algierii, Tunezji i Maroka) wybiegli za ch┼éopakiem i jeden z nich kilkakrotnie d┼║gn─ů┼é go ostrym narz─Ödziem.

Obecnie lokal jest kompletnie zniszczony a na ulicach trwa walka mieszka┼äców z policj─ů.

Wkrótce wi─Öcej zdj─Ö─ç. Relacja na ┼╝ywo na TVP INFO

Komentarze s─ů prywatnymi opiniami u┼╝ytkownik├│w portalu i w ┼╝aden spos├│b nie odzwierciedlaj─ů pogl─ůd├│w prezentowanych przez w┼éa┼Ťcicieli i administrator├│w serwisu. Redakcja nie ponosi odpowiedzialno┼Ťci za tre┼Ť─ç komentarzy.

2017-01-06 10:34:47 | aspherus
BIBLIA Ksi─Öga Psalm├│w 141-fragmenty " Niech moja modlitwa b─Ödzie stale przed TOB─ä jak kadzid┼éo ; wzniesienie r─ůk moich - jak ofiara wieczorna ! Postaw , PANIE , stra┼╝ moim ustom i wart─Ö przy bramie warg moich ! Mojego serca nie sk┼éaniaj do z┼éego s┼éowa , do pope┼énienia czyn├│w niegodziwych , bym nigdy z lud┼║mi , co czyni─ů nieprawo┼Ť─ç , NIE JAD┼ü ICH POTRAW WYBORNYCH . Do CIEBIE bowiem , PANIE m├│j , PANIE , (zwracam) moje oczy ; do CIEBIE si─Ö uciekam : TY nie gub mej duszy . Strze┼╝ mnie od sid┼éa , kt├│re zastawili na mnie , i od pu┼éapek z┼éoczy┼äc├│w . NIECHAJ WYST─śPNI WPADN─ä W SWOJE SIECI , PODCZAS GDY JA UJD─ś CA┼üO . " Kochajmy bli┼║niego swego jak siebie samego !!!
2017-01-04 02:32:52 | kkk
Napastnikiem byl Polak. Wstyd cebulaku.
2017-01-03 17:16:24 | Miras
Wstydzi─ç si─Ö powinni┼Ťmy za to do czego dosz┼éo w E┼éku . W┼éadza za du┼╝o pozwala !! Poci─ůgn─ů─ç do odpowiedzialno┼Ťci wszystkie osoby wszczynajace zamieszki . WSTYD
2017-01-02 20:47:42 | głos rozsadku 2
Brawo Adam z Łomży.Tak trzymać............
2017-01-02 15:23:37 | g┼éos rozs─ůdku 2
To pojedz sobie do Olecka.I zapytaj si─Ö o najbli┼╝szy kebab.Wytlumaczy kto┼Ť na pewno tobie r─Öcznie.Tam jest zero islamu. Poj─ů┼ée┼Ť czy masz problem..........
2017-01-02 13:58:57 |
g┼éosie rozs─ůdku 2...jak poradzono sobie z islamem w Olecku? Opisz, bo nie znam tej historii
2017-01-02 12:53:33 | jan
Sta┼éa si─Ö tragedia, ale nic nie usprawiedliwia zachowania bandy wyrostk├│w, a ju┼╝ tragedi─ů jest zachowanie gromady m┼éodszych i starszych gapi├│w, bij─ůcych brawo i zach─Öcaj─ůcych do chuliga┼ästwa. Dzia┼éanie policji winno by─ç jeszcze bardziej surowe i skuteczne. D niekt├│rych niestety mo┼╝na przem├│wi─ç tylko argumentem pa┼éy, taka ich konstrukcja i na to nie ma rady
2017-01-02 10:25:23 | g┼éos rozs─ůdku 2
Do blady i hani innych idiot├│w:w┼éa┼Ťnie ,┼╝e czytam Pismo ┼Üwi─Öte Nowego Testamentu.Prosz─Ö pisa─ç i m├│wi─ç tylko ZA SIEBIE.Zrozumiano ??Zlikwidowa─ç te kebaby.DLACZEGO W OLECKU PORADZONO SOBIE Z ISLAMEM ?? Bo ucz─ů si─Ö od m─ůdrzejszych......I basta.
2017-01-01 22:53:25 | Blady
Wy chrzescijaninie??? Zaden z was nawet biblii nie czytal stalo sie i nie odstanie skoro z was tacy katolicy po h..j wychodzicie i robicie zadymy. Pozatym bardziej boje sie polkakow niz ciapatych jak to mowisz. Gdyby ten mlody wpadl do twojego lokalu jakbys zareagowal no pewnie bys powiedzial ropzier..laj co chesz czy tez bys sie bronil???zreszta nie wiadomo jak to bylo ale stalo sie jak sie stalo i nie zmienimy tego ale zastanowicie sie ludzie co wy mowicie jaki chrzescijanin zachowuje sie w taki sposob jak on???Gdzie tu milosc do blizniego nawet innej wiary czy on ciapaty czy tredowaty kurwa szanuj go tak samo jakbys chcial zeby ciebie szanowano.
2017-01-01 22:36:02 | Krystyna
Tragedia !!! Dlaczego tyle w nas nienawi┼Ťci ? Czy musimy odpowiada─ç agresja na agresj─Ö ?!!!
2017-01-01 21:54:34 | kkk
Wlasnie ogladam Tvp Info. Jakies cwiercinteligenty podchodza do przypadkowych policjantow stojacych w kordonie i ich prowokuja, wyzywaja, groza, rzucaja w nich petardami. W dzien grupa jakis mlodych podskakujacych imbecyli obrzucala radiowozy butelkami i kamieniami. Logika cwiercinteligenta: w ramach protestu przeciw przemocy atakowac fizycznie i slownie przypadkowych niewinnych ludzi oraz niszczyc mienie...
2017-01-01 21:52:24 | Ciapty Won
Do Blady
Zaluzyl czy nie. Nie Tobie to oceniac. A ciapaki niech sobie wymierzaja sprawiedliwoscm w ich wlasnym kraju. Sprawa nabrala rozglosu nie z powodu tego ze zginal bialy 21 letni chlopak(to nie interesuje nikogo z mediow). Rozdmuchali sprawe z powodu tego iz miasto sie postawilo i zrobilo sie goraco. Nie mowi za wiele o tym jak bylo tylko o tym co sie dzieje w miescie. Ludzie czy was juz do konca po.j.e.balo. Gdyby ten Mlody czlowiek zabil ciapaka od razu bylby rasista ksenofobem i nie bylby europejski. Napewno wszystkie media by wyciagnely cala jego przeszlosc itd, zrobili by z niego bandyte. Nadal nie widzicie ze robia nam wode z mozgu?????? Ja nie mam zamiaru chodzic po wlasnym kraju w strachu!!!!!!!!!
2017-01-01 21:42:42 | Filif
brawo pracownicy Kebaba. Wreszcie ktos zrobil porzadek z idiot─ů. Niestety zglsozenie na policj─Ö o kradzie┼╝y nic by nie pomoglo. Taka bezradna mamy policj─Ö.
Do mnie gdzyby ktos wbiegl z petard─ů to te┼╝ bym nie wytrzymal.
WYROK - umo┼╝yc sledztwo. Winny nie ┼╝yje.
Demolujacych miasto skazac na wysokie grzywny
2017-01-01 21:38:49 | Niech żyje tłum !
A w Jeleniej G├│rze Ukrainiec wjecha┼é samochodem w dwie dziewczyny, zabijaj─ůc je. A w Londynie pijany Polak zad┼║ga┼é Irlandczyka. Czyli, co, mieszka┼äcy E┼éku bior─ů sprawy w swoje, r─Öce ? Tylko co b─Ödzie jak mieszkaniec E┼éku zad┼║ga Francuza w Pary┼╝u ?
2017-01-01 21:30:27 | Adam Łomża
Was powalilo
Chlopak nasz rodak chrze┼Ťcijanin nie ┼╝yje zamordowany przez islamsk─ů r─Ök─Ö allaha
A wy tu że to jego wina i że sobie zasłużył?
Jaka┼Ť kiedy┼Ť pokaza┼éa zekomo W┼éochowi gdzie jest E┼ék on psubrat przyjecha┼é i rozmna┼╝a swuj gowno warty nar├│d z jej ┼éona a Bogu ducha winien mlody Polak winien bo Ojczyzny broni┼é
Jedz─ůc kebaba wspierasz araba
Palic kebaby w calej Polsce
2017-01-01 20:56:02 | Blady
Co to ma narodowosc kazdy narzeka na nich ze robia krzywde w tym przypadku to 21 latek chcial zrobic krzywde po co wbiegal z ta petarda chcial zainponowac innym przykre ze skonczylo sie tak jak sie skonczylo. Jednak sam do tego sprowokowal wiec po co teraz robicie zadymy i pomysl zanim cos zrobisz bo zycie jest kruche ... W tym przypadku zrobil zle i zaplacil najwieksza kare ale sam sobie na to zasluzyl.
2017-01-01 20:39:41 | Pytania
Trzeba ustali─ç kto to s─ů ci m┼éodzie┼äcy, kt├│rzy tam teraz walcz─ů z policj─ů. Pewnie jaka┼Ť lokalna gangsterka. Czyli mo┼╝na tak sobie przyj┼Ť─ç ukra┼Ť─ç, wystrzeli─ç petard─Ö a w┼éa┼Ťciciel nie mo┼╝e si─Ö broni─ç ? W USA policja najpierw strzela do takich a potem dopiero wyja┼Ťnia.reakcji ?
2017-01-01 20:23:19 | Obywatel
Do Jordin. Ty to jak by by┼é to Tw├│j syn to co by┼Ť powiedzia┼é? Ty widzisz co piszesz? Jak rzeczywi┼Ťcie ukrad┼é w co w─ůtpi─Ö bo nie wierz─Ö brudasom to nie jest pow├│d ┼╝eby zabija─ç. A jak taki m─ůdry to chod┼║ ja Ci─Ö dzgne no┼╝em bo powiem ┼╝e mi ukradles co┼Ť ze sklepu. Lecz si─Ö cz┼éowieku!
2017-01-01 20:05:50 | Obywatel RP
Brawo Ełk!!! wzorowe zachowanie reakcja jak najbardziej prawidłowa
2017-01-01 19:22:55 | Jendru┼Ť
Nie br─ůcie ciapatych! Zgin─ů┼é Polak na polskiej ziemi!
2017-01-01 19:04:52 | POLAK
Ten lokal istnia┼é dzi─Öki Wam -bo Wy korzystali┼Ťcie z jego us┼éug.Wi─Öc teraz nie zmie┼äcie zdanie na temat wszystkiego co nie jest Polski i zacznijcie wspomaga─ç istnienie Polskich firm. Gdy b─Ödziemy tak robi─ç nie b─Öd─ů mie─ç zysk├│w i przestana istnie─ç.
2017-01-01 19:04:00 | Kolo
>Najpierw sie dowiedz czym jest dzialanie w afekcie... Specjalisto
a ty wiesz czym jest obrona konieczna ?
przypomne : "wybiegli za ch┼éopakiem i jeden z nich kilkakrotnie d┼║gn─ů go ostrym narz─Ödziem"
od sprawiedliwosci jest Policja i s─ůdy, nie dziwne ┼╝e ludzie chc─ů zrobi─ç dok┼éadnie to samo z kebabem !
2017-01-01 18:31:40 | Bubim
Marne ┼╝ycie, marna ┼Ťmier─ç. Zab├│jc─Ö i wsp├│lnik├│w nale┼╝ycie os─ůdzi─ç i po sprawie. A patologia niech rzuca kamieniami w siebie nawzajem, a nie w policj─Ö i lokale, kt├│re nie nale┼╝─ů do tych w┼éa┼Ťcicieli kebab├│w, a po prostu do e┼éczan. Zagazowa┼ébym ca┼ée to getto.
2017-01-01 18:23:09 | Polak
Co wy piszecie debile. Jaka trzeba by─ç parowa ┼╝eby pisa─ç ze si─Ö ch┼éopakowi nale┼╝a┼éo. Nie wiecie jak by┼éo to raz a dwa nawet je┼╝eli tak by┼éo to nie jest usprawiedliwienie dla morderstwa. Po trzecie jestem dumny z Was w E┼éku za tak szybka odpowiedz. Takie rzeczy nie powinny mie─ç miejsca w naszym kraju. Wszystkie budy z kebabem powinny p┼éon─ůc dzisiaj w waszym mie┼Ťcie i bardzo dobrze ze pokazali┼Ťcie swoj─ů sile dzisiaj razem. Czo┼éem wielkiej Polsce. Goni─ç tych brudas├│w je..nych.
2017-01-01 17:28:00 | ciapty won
Szkoda ch┼éopaka. Swoja droga bi─ç ciapatych. niesanam do szcz─Ö┼Ťcia potrzebni. Gdyby bylo odwrotnie, ze bia┼éy zad┼║ga┼é by ciapaka to tr─ůbili by na ka┼╝dej stronie i w ka┼╝dym radio. ONET i WP milczy
2017-01-01 17:26:51 | Jordi
Bardzo dobrze. Nale┼╝a┼éo si─Ö gnojkowi - je┼╝eli to prawda z t─ů petard─ů i napojami. Szkoda tylko, ┼╝e pracownicy baru b─Öd─ů mieli problemy, oni tylko bronili swojej w┼éasno┼Ťci.
2017-01-01 16:22:17 | Lukograf
Algieria , Tunezja i Maroko
2017-01-01 16:11:56 | ...
Najpierw sie dowiedz czym jest dzialanie w afekcie... Specjalisto
2017-01-01 15:56:53 | mieszkaniec
Tak w┼éa┼Ťnie ko┼äcz─ů kozacy... Nie broni─Ö ciapatych bo wymierzyli zbyt surow─ů kar─Ö, ale za dzia┼éanie w afekcie szybko si─Ö wychodzi... Jest to przestroga dla jednych i drugich a wojna z policj─ů nic nie da...
2017-01-01 15:30:54 | Paweł
Czy kto┼Ť wie jakiej narodowo┼Ťci byli?
Serwis komputerowy
Polecamy: Elczanie.net | Ełk | Repertuar Kina | Ełckie Centrum Kultury | Miejska Biblioteka Publiczna | Oferty pracy | MKS Mazur Ełk | Mazur Ełk - Juniorzy Młodsi | Rona 03 Ełk | KS Płomień 91 | Radio 5 | Ełcki Zespół SANDALESS | Tworzenie stron internetowych | Doctor Rock |