strona g艂贸wna > Aktualno艣ci > Tragedia w Sylwestra. Nie 偶yje 21-latek
Kana艂 RSS Kana艂 RSS | Ustaw jako startow膮 | Dodaj do ulubionych
Dzisiaj jest Pi膮tek, 20 Pa藕dziernika 2017 roku, Imieniny: Ireny, Kleopatry, Witalisa
Polecamy: I Kongres Misyjny Diecezji E艂ckiej | 艢lubowanie nowych mors贸w | Nowe wiaty przystankowe w Ka艂臋czynach | Zagraniczne wyprawy uczni贸w z R臋kus | XXXVI Sesja Rady Powiatu E艂ckiego | Pere艂ki z gr. V kodowa艂y z rodzicami | Policjanci zatrzymali trzech m臋偶czyzn z narkotykami | Zagin膮艂 S艂awomir Jakubczel | XI Europejski Dzie艅 Przeciwko Handlowi Lud藕mi | Podr贸偶 ci膮gnikami zako艅czona spotkaniem z policjantami | Spotkanie konsultacyjne dla e艂ckich NGO | Bieg Papieski | Grupa radnych zarzuca szkole nieprawid艂owo艣ci | Mi臋dzynarodowy Dzie艅 Walki z Ub贸stwem | Spotkanie ws. rewitalizacji |
zareklamuj sie u nas
Zosta艅 fotoreporterem Elk24.pl
By艂e艣 艣wiadkiem zdarzenia? Masz zdj臋cia, nakr臋ci艂e艣 film b膮d藕 napisa艂e艣 ciekawy artyku艂 i chcesz go opublikowa膰? B膮d藕 pierwszy i napisz do nas!

Kontakt z redakcj膮:
E-mail: redakcja@elk24.pl
Tel. 0 604 833 731
Tel./Fax: (0 86) 272 66 97
Najnowsze opinie:

~Ja: A pogoni膰 patologi臋 do sprzatania, niech zapracuj膮 na 500+

~Franek: Od po偶aru, powodzi, nienawi艣ci i " Moto - Ma艅ka" uchowaj nas Panie.

~Jan: Jeste艣cie wspaniali!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

~Rikoi: Dzi臋ki 偶e jeste艣cie, dzi臋kuje za modlitw臋. Takie wydarzenia pokazuj膮 偶e jeszcze warto 偶y膰, 偶e ten 艣wiat nie jest taki z艂y.

~Kasia....: Ciekawi mnie jak rodzice uucz膮 te dzieci zachowania czysto艣膰i?? Mo偶e pani El偶bieta W.tutaj nam odpowie??

Dy偶ury aptek
Dzisiaj dy偶ur pe艂ni:

Apteka 艢W.BRUNONA
ul. Wojska Polskiego 45
tel. 87 610 09 33

Aktualno艣ci
2017-01-01 14:33:29 Tragedia w Sylwestra. Nie 偶yje 21-latek

Tragiczny fina艂 Sylwestra w E艂ku. Nie 偶yje m艂ody mieszkaniec miasta. Do tragicznego w skutkach zdarzenia dosz艂o po godzinie 23:00 w okolicy jednego z lokali gastronomicznych przy ul. Armii Krajowej. Z nieoficjalnych ustale艅 wynika, 偶e 21-latek zosta艂 zaatakowany przez kilku oprawców.

M臋偶czyzna zgin膮艂 na miejscu. Policjanci zatrzymali 4 osoby, które mog膮 mie膰 co艣 wspólnego z tym zdarzeniem.

Najprawdopodobniej jeszcze dzi艣 bieg艂y patolog okre艣li przyczyn臋 艣mierci m艂odego m臋偶czyzny. Okoliczno艣ci tego tragicznego zdarzenia pod nadzorem prokuratora ustalaj膮 e艂ccy policjanci - informuje Radio 5.

Jak nieoficjalnie dowiedzia艂 si臋 portal Elk24.pl, 21-latek mia艂 wpa艣膰 do lokalu, ukra艣膰 dwa napoje i zostawi膰 w lokalu zapalon膮 petard臋. Wtedy prawdopodobnie pracownicy kebaba (obcokrajowcy z Algierii, Tunezji i Maroka) wybiegli za ch艂opakiem i jeden z nich kilkakrotnie d藕gn膮艂 go ostrym narz臋dziem.

Obecnie lokal jest kompletnie zniszczony a na ulicach trwa walka mieszka艅ców z policj膮.

Wkrótce wi臋cej zdj臋膰. Relacja na 偶ywo na TVP INFO

Komentarze s膮 prywatnymi opiniami u偶ytkownik贸w portalu i w 偶aden spos贸b nie odzwierciedlaj膮 pogl膮d贸w prezentowanych przez w艂a艣cicieli i administrator贸w serwisu. Redakcja nie ponosi odpowiedzialno艣ci za tre艣膰 komentarzy.

2017-01-06 10:34:47 | aspherus
BIBLIA Ksi臋ga Psalm贸w 141-fragmenty " Niech moja modlitwa b臋dzie stale przed TOB膭 jak kadzid艂o ; wzniesienie r膮k moich - jak ofiara wieczorna ! Postaw , PANIE , stra偶 moim ustom i wart臋 przy bramie warg moich ! Mojego serca nie sk艂aniaj do z艂ego s艂owa , do pope艂nienia czyn贸w niegodziwych , bym nigdy z lud藕mi , co czyni膮 nieprawo艣膰 , NIE JAD艁 ICH POTRAW WYBORNYCH . Do CIEBIE bowiem , PANIE m贸j , PANIE , (zwracam) moje oczy ; do CIEBIE si臋 uciekam : TY nie gub mej duszy . Strze偶 mnie od sid艂a , kt贸re zastawili na mnie , i od pu艂apek z艂oczy艅c贸w . NIECHAJ WYST臉PNI WPADN膭 W SWOJE SIECI , PODCZAS GDY JA UJD臉 CA艁O . " Kochajmy bli藕niego swego jak siebie samego !!!
2017-01-04 02:32:52 | kkk
Napastnikiem byl Polak. Wstyd cebulaku.
2017-01-03 17:16:24 | Miras
Wstydzi膰 si臋 powinni艣my za to do czego dosz艂o w E艂ku . W艂adza za du偶o pozwala !! Poci膮gn膮膰 do odpowiedzialno艣ci wszystkie osoby wszczynajace zamieszki . WSTYD
2017-01-02 20:47:42 | g艂os rozsadku 2
Brawo Adam z 艁om偶y.Tak trzyma膰............
2017-01-02 15:23:37 | g艂os rozs膮dku 2
To pojedz sobie do Olecka.I zapytaj si臋 o najbli偶szy kebab.Wytlumaczy kto艣 na pewno tobie r臋cznie.Tam jest zero islamu. Poj膮艂e艣 czy masz problem..........
2017-01-02 13:58:57 |
g艂osie rozs膮dku 2...jak poradzono sobie z islamem w Olecku? Opisz, bo nie znam tej historii
2017-01-02 12:53:33 | jan
Sta艂a si臋 tragedia, ale nic nie usprawiedliwia zachowania bandy wyrostk贸w, a ju偶 tragedi膮 jest zachowanie gromady m艂odszych i starszych gapi贸w, bij膮cych brawo i zach臋caj膮cych do chuliga艅stwa. Dzia艂anie policji winno by膰 jeszcze bardziej surowe i skuteczne. D niekt贸rych niestety mo偶na przem贸wi膰 tylko argumentem pa艂y, taka ich konstrukcja i na to nie ma rady
2017-01-02 10:25:23 | g艂os rozs膮dku 2
Do blady i hani innych idiot贸w:w艂a艣nie ,偶e czytam Pismo 艢wi臋te Nowego Testamentu.Prosz臋 pisa膰 i m贸wi膰 tylko ZA SIEBIE.Zrozumiano ??Zlikwidowa膰 te kebaby.DLACZEGO W OLECKU PORADZONO SOBIE Z ISLAMEM ?? Bo ucz膮 si臋 od m膮drzejszych......I basta.
2017-01-01 22:53:25 | Blady
Wy chrzescijaninie??? Zaden z was nawet biblii nie czytal stalo sie i nie odstanie skoro z was tacy katolicy po h..j wychodzicie i robicie zadymy. Pozatym bardziej boje sie polkakow niz ciapatych jak to mowisz. Gdyby ten mlody wpadl do twojego lokalu jakbys zareagowal no pewnie bys powiedzial ropzier..laj co chesz czy tez bys sie bronil???zreszta nie wiadomo jak to bylo ale stalo sie jak sie stalo i nie zmienimy tego ale zastanowicie sie ludzie co wy mowicie jaki chrzescijanin zachowuje sie w taki sposob jak on???Gdzie tu milosc do blizniego nawet innej wiary czy on ciapaty czy tredowaty kurwa szanuj go tak samo jakbys chcial zeby ciebie szanowano.
2017-01-01 22:36:02 | Krystyna
Tragedia !!! Dlaczego tyle w nas nienawi艣ci ? Czy musimy odpowiada膰 agresja na agresj臋 ?!!!
2017-01-01 21:54:34 | kkk
Wlasnie ogladam Tvp Info. Jakies cwiercinteligenty podchodza do przypadkowych policjantow stojacych w kordonie i ich prowokuja, wyzywaja, groza, rzucaja w nich petardami. W dzien grupa jakis mlodych podskakujacych imbecyli obrzucala radiowozy butelkami i kamieniami. Logika cwiercinteligenta: w ramach protestu przeciw przemocy atakowac fizycznie i slownie przypadkowych niewinnych ludzi oraz niszczyc mienie...
2017-01-01 21:52:24 | Ciapty Won
Do Blady
Zaluzyl czy nie. Nie Tobie to oceniac. A ciapaki niech sobie wymierzaja sprawiedliwoscm w ich wlasnym kraju. Sprawa nabrala rozglosu nie z powodu tego ze zginal bialy 21 letni chlopak(to nie interesuje nikogo z mediow). Rozdmuchali sprawe z powodu tego iz miasto sie postawilo i zrobilo sie goraco. Nie mowi za wiele o tym jak bylo tylko o tym co sie dzieje w miescie. Ludzie czy was juz do konca po.j.e.balo. Gdyby ten Mlody czlowiek zabil ciapaka od razu bylby rasista ksenofobem i nie bylby europejski. Napewno wszystkie media by wyciagnely cala jego przeszlosc itd, zrobili by z niego bandyte. Nadal nie widzicie ze robia nam wode z mozgu?????? Ja nie mam zamiaru chodzic po wlasnym kraju w strachu!!!!!!!!!
2017-01-01 21:42:42 | Filif
brawo pracownicy Kebaba. Wreszcie ktos zrobil porzadek z idiot膮. Niestety zglsozenie na policj臋 o kradzie偶y nic by nie pomoglo. Taka bezradna mamy policj臋.
Do mnie gdzyby ktos wbiegl z petard膮 to te偶 bym nie wytrzymal.
WYROK - umo偶yc sledztwo. Winny nie 偶yje.
Demolujacych miasto skazac na wysokie grzywny
2017-01-01 21:38:49 | Niech 偶yje t艂um !
A w Jeleniej G贸rze Ukrainiec wjecha艂 samochodem w dwie dziewczyny, zabijaj膮c je. A w Londynie pijany Polak zad藕ga艂 Irlandczyka. Czyli, co, mieszka艅cy E艂ku bior膮 sprawy w swoje, r臋ce ? Tylko co b臋dzie jak mieszkaniec E艂ku zad藕ga Francuza w Pary偶u ?
2017-01-01 21:30:27 | Adam 艁om偶a
Was powalilo
Chlopak nasz rodak chrze艣cijanin nie 偶yje zamordowany przez islamsk膮 r臋k臋 allaha
A wy tu 偶e to jego wina i 偶e sobie zas艂u偶y艂?
Jaka艣 kiedy艣 pokaza艂a zekomo W艂ochowi gdzie jest E艂k on psubrat przyjecha艂 i rozmna偶a swuj gowno warty nar贸d z jej 艂ona a Bogu ducha winien mlody Polak winien bo Ojczyzny broni艂
Jedz膮c kebaba wspierasz araba
Palic kebaby w calej Polsce
2017-01-01 20:56:02 | Blady
Co to ma narodowosc kazdy narzeka na nich ze robia krzywde w tym przypadku to 21 latek chcial zrobic krzywde po co wbiegal z ta petarda chcial zainponowac innym przykre ze skonczylo sie tak jak sie skonczylo. Jednak sam do tego sprowokowal wiec po co teraz robicie zadymy i pomysl zanim cos zrobisz bo zycie jest kruche ... W tym przypadku zrobil zle i zaplacil najwieksza kare ale sam sobie na to zasluzyl.
2017-01-01 20:39:41 | Pytania
Trzeba ustali膰 kto to s膮 ci m艂odzie艅cy, kt贸rzy tam teraz walcz膮 z policj膮. Pewnie jaka艣 lokalna gangsterka. Czyli mo偶na tak sobie przyj艣膰 ukra艣膰, wystrzeli膰 petard臋 a w艂a艣ciciel nie mo偶e si臋 broni膰 ? W USA policja najpierw strzela do takich a potem dopiero wyja艣nia.reakcji ?
2017-01-01 20:23:19 | Obywatel
Do Jordin. Ty to jak by by艂 to Tw贸j syn to co by艣 powiedzia艂? Ty widzisz co piszesz? Jak rzeczywi艣cie ukrad艂 w co w膮tpi臋 bo nie wierz臋 brudasom to nie jest pow贸d 偶eby zabija膰. A jak taki m膮dry to chod藕 ja Ci臋 dzgne no偶em bo powiem 偶e mi ukradles co艣 ze sklepu. Lecz si臋 cz艂owieku!
2017-01-01 20:05:50 | Obywatel RP
Brawo E艂k!!! wzorowe zachowanie reakcja jak najbardziej prawid艂owa
2017-01-01 19:22:55 | Jendru艣
Nie br膮cie ciapatych! Zgin膮艂 Polak na polskiej ziemi!
2017-01-01 19:04:52 | POLAK
Ten lokal istnia艂 dzi臋ki Wam -bo Wy korzystali艣cie z jego us艂ug.Wi臋c teraz nie zmie艅cie zdanie na temat wszystkiego co nie jest Polski i zacznijcie wspomaga膰 istnienie Polskich firm. Gdy b臋dziemy tak robi膰 nie b臋d膮 mie膰 zysk贸w i przestana istnie膰.
2017-01-01 19:04:00 | Kolo
>Najpierw sie dowiedz czym jest dzialanie w afekcie... Specjalisto
a ty wiesz czym jest obrona konieczna ?
przypomne : "wybiegli za ch艂opakiem i jeden z nich kilkakrotnie d藕gn膮 go ostrym narz臋dziem"
od sprawiedliwosci jest Policja i s膮dy, nie dziwne 偶e ludzie chc膮 zrobi膰 dok艂adnie to samo z kebabem !
2017-01-01 18:31:40 | Bubim
Marne 偶ycie, marna 艣mier膰. Zab贸jc臋 i wsp贸lnik贸w nale偶ycie os膮dzi膰 i po sprawie. A patologia niech rzuca kamieniami w siebie nawzajem, a nie w policj臋 i lokale, kt贸re nie nale偶膮 do tych w艂a艣cicieli kebab贸w, a po prostu do e艂czan. Zagazowa艂bym ca艂e to getto.
2017-01-01 18:23:09 | Polak
Co wy piszecie debile. Jaka trzeba by膰 parowa 偶eby pisa膰 ze si臋 ch艂opakowi nale偶a艂o. Nie wiecie jak by艂o to raz a dwa nawet je偶eli tak by艂o to nie jest usprawiedliwienie dla morderstwa. Po trzecie jestem dumny z Was w E艂ku za tak szybka odpowiedz. Takie rzeczy nie powinny mie膰 miejsca w naszym kraju. Wszystkie budy z kebabem powinny p艂on膮c dzisiaj w waszym mie艣cie i bardzo dobrze ze pokazali艣cie swoj膮 sile dzisiaj razem. Czo艂em wielkiej Polsce. Goni膰 tych brudas贸w je..nych.
2017-01-01 17:28:00 | ciapty won
Szkoda ch艂opaka. Swoja droga bi膰 ciapatych. niesanam do szcz臋艣cia potrzebni. Gdyby bylo odwrotnie, ze bia艂y zad藕ga艂 by ciapaka to tr膮bili by na ka偶dej stronie i w ka偶dym radio. ONET i WP milczy
2017-01-01 17:26:51 | Jordi
Bardzo dobrze. Nale偶a艂o si臋 gnojkowi - je偶eli to prawda z t膮 petard膮 i napojami. Szkoda tylko, 偶e pracownicy baru b臋d膮 mieli problemy, oni tylko bronili swojej w艂asno艣ci.
2017-01-01 16:22:17 | Lukograf
Algieria , Tunezja i Maroko
2017-01-01 16:11:56 | ...
Najpierw sie dowiedz czym jest dzialanie w afekcie... Specjalisto
2017-01-01 15:56:53 | mieszkaniec
Tak w艂a艣nie ko艅cz膮 kozacy... Nie broni臋 ciapatych bo wymierzyli zbyt surow膮 kar臋, ale za dzia艂anie w afekcie szybko si臋 wychodzi... Jest to przestroga dla jednych i drugich a wojna z policj膮 nic nie da...
2017-01-01 15:30:54 | Pawe艂
Czy kto艣 wie jakiej narodowo艣ci byli?
Serwis komputerowy
Polecamy: Elczanie.net | E艂k | Repertuar Kina | E艂ckie Centrum Kultury | Miejska Biblioteka Publiczna | Oferty pracy | MKS Mazur E艂k | Mazur E艂k - Juniorzy M艂odsi | Rona 03 E艂k | KS P艂omie艅 91 | Radio 5 | E艂cki Zesp贸艂 SANDALESS | Tworzenie stron internetowych | Doctor Rock | Praca |