strona g艂贸wna > Sport > Szczypiorniak po meczu z Bestiosem bez punkt贸w
Kana艂 RSS Kana艂 RSS | Ustaw jako startow膮 | Dodaj do ulubionych
Dzisiaj jest Wtorek, 21 Listopada 2017 roku, Imieniny: Janusza, Marii, Reginy
Polecamy: Pijany le偶a艂 przy jezdni | Pijany kierowca dachowa艂 w rowie | Przegrali trzema bramkami | Ruszaj膮 otwarte konkursy ofert dla NGO w roku 2018 | Dotacje na dzia艂ania z zakresu rozwoju sportu w 2018 r. - nab贸r wniosk贸w | Mieszkaniec E艂ku oskar偶ony o zn臋canie si臋 nad synem trafi艂 na 3 miesi膮ce do aresztu | Radni uchwalili stawki podatkowe na 2018 rok | 艢wi臋to pracownik贸w socjalnych | Przes艂uchanie 艣wiadka poza s膮dem | Gmina E艂k przygotowana do zimy na drogach | Policjanci zatrzymali m臋偶czyzn臋 podejrzewanego o posiadanie narkotyk贸w | Szcz臋艣liwy fina艂 poszukiwa艅 88-letniej kobiety | 25-latek z E艂ku us艂ysza艂 zarzut zn臋cania si臋 nad dwumiesi臋cznym dzieckiem | Retransmisja Live HD opery "Czarodziejskiego Fletu" | Progi zwalniaj膮ce na ulicy Jana Paw艂a II w E艂ku |
zareklamuj sie u nas
Zosta艅 fotoreporterem Elk24.pl
By艂e艣 艣wiadkiem zdarzenia? Masz zdj臋cia, nakr臋ci艂e艣 film b膮d藕 napisa艂e艣 ciekawy artyku艂 i chcesz go opublikowa膰? B膮d藕 pierwszy i napisz do nas!

Kontakt z redakcj膮:
E-mail: redakcja@elk24.pl
Tel. 0 604 833 731
Tel./Fax: (0 86) 272 66 97
Najnowsze opinie:

~Jan: Nale偶y poda膰 jego imi臋 i nazwisko oraz zdj臋cie do publicznej wiadomo艣ci.

~Ana: G艂upota kwitnie, a na dodatek kosztuje, kiedy w naszym mie艣cie sko艅czymy z tym picem!!!!

~Ana: No nie, mo偶e wystarczy ju偶 tej g艂upoty

~jan: A mo偶e wprowadzi膰 ca艂kowity zakaz wjazdu samochod贸w osobowych do miasta, zrobi膰 du偶e parkingi na obrze偶ach miasta, pozostawi膰 tylko ...

~nie: nie (obiektyw -ny) rozejrzyj si臋 wok贸艂 i chciej zobaczy膰 ile pomocy p艂ynie zewsz膮d dla najbiedniejszych, nie przesadzaj z krytyk膮

2017-11-13 10:33:35 Szczypiorniak po meczu z Bestiosem bez punkt贸w

W dniu 12 listopada 2017 roku na pro艣b臋 Zarz膮du Klubu Sportowego Bestios Bia艂ystok przeniesiony zosta艂 do E艂ku mecz III podlaskiej ligi pi艂ki r臋cznej.

O 11:00 E艂czanie w sk艂adzie: ZALEWSKI Jakub, HERMANOWSKI Bartosz, PSTR膭GOWSKI Piotr (1), AKACKI Jakub, JAB艁O艃SKI Kamil (11), MISZTAL Przemys艂aw, BU膯KO Artur (5), MYSZCZY艃SKI Sebastian, CZY呕 Aleksander (2), ZAPOLSKI Artur (4), ZIARNICKI Adam (4) MYSZCZY艃SKI Emanuel wyszli na parkiet hali MOSIR z dru偶yn膮, która w poprzednim sezonie uczestniczy艂a w rozgrywkach wy偶szej klasy rozgrywkowej w sk艂adzie GROMEK Daniel (1), RESZE膯 Krzysztof (1), KLEPACKI Bartosz (1), FIEDOROWICZ Bart艂omiej (5), HALICKI Przemys艂aw, STEC Wojciech (8), JAB艁O艃SKI Szymon (1), KUCZY艃SKI Micha艂, BOROWSKI Jan, P艁O艃SKI 艁ukasz (1) KALINOWSKI Przemys艂aw (2), GAWZA Adam (5), PUCHALSKI Mateusz (6), KOWALCZUK Damian (1)

Mecz od pierwszych minut by艂 emocjonuj膮cy. Obie dru偶yny walczy艂y jak równy z równym. Nie mo偶na by艂o przewidzie膰 ostatecznego wyniku. Ostatnie minuty pierwszej polowy nale偶a艂y jednak do go艣ci, gdy偶 brak skupienia e艂ckiej dru偶yny i szereg b艂臋dów pozwoli艂y na prowadzenia Bestiosu 14:11. Druga po艂owa to ju偶 gonitwa bramkowa E艂czan. Dopiero w 52 minucie meczu uda艂o si臋 doprowadzi膰 do remisu 25:25. Jednak ze wzgl臋du na brak kondycji EKSS zatrzyma艂 si臋 i do 60 minuty gospodarze zdobyli tylko 2 bramki, natomiast go艣cie skarcili przeciwników 7 trafieniami. Ostatecznie mecz zako艅czy艂 si臋 wynikiem 32:27 dla go艣ci. O waleczno艣ci przeciwników 艣wiadczy膰 mo偶e 5 kar dwuminutowych i 6 przyznanych rzutów karnych, gdzie szeregach gospodarzy tylko jeden zawodnik zosta艂 wy艂膮czony z gdy na 2 minuty a s臋dziowie przyznali 4 rzuty karne. Rewelacyjnie w bramce, kolejny ju偶 raz zaprezentowa艂 si臋 Emanuel Myszczy艅ski, który wielokrotnie ustrzeg艂 bramk臋 przed zdobyciem gola.

Nast臋pny mecz E艂czanie zagraj膮 w E艂ku 03 grudnia 2017 roku o godzinie 17:00.

Uczestnictwo E艂ckiego Klubu Sportowego Szczypiorniak w III podlaskiej lidze pi艂ki r臋cznej jest wspó艂finansowany z bud偶etu Urz臋du Miasta E艂ku i Starostwa Powiatowego w E艂ku.

Wielkie podzi臋kowania dla grona kibiców, którzy zostali nagrodzeni nagrodami ufundowanymi przez sponsorów i partnerów klubu.