strona g艂贸wna > Sport > Inauguracyjna przegrana Szczypiorniaka
Kana艂 RSS Kana艂 RSS | Ustaw jako startow膮 | Dodaj do ulubionych
Dzisiaj jest Wtorek, 21 Listopada 2017 roku, Imieniny: Janusza, Marii, Reginy
Polecamy: Pijany le偶a艂 przy jezdni | Pijany kierowca dachowa艂 w rowie | Przegrali trzema bramkami | Ruszaj膮 otwarte konkursy ofert dla NGO w roku 2018 | Dotacje na dzia艂ania z zakresu rozwoju sportu w 2018 r. - nab贸r wniosk贸w | Mieszkaniec E艂ku oskar偶ony o zn臋canie si臋 nad synem trafi艂 na 3 miesi膮ce do aresztu | Radni uchwalili stawki podatkowe na 2018 rok | 艢wi臋to pracownik贸w socjalnych | Przes艂uchanie 艣wiadka poza s膮dem | Gmina E艂k przygotowana do zimy na drogach | Policjanci zatrzymali m臋偶czyzn臋 podejrzewanego o posiadanie narkotyk贸w | Szcz臋艣liwy fina艂 poszukiwa艅 88-letniej kobiety | 25-latek z E艂ku us艂ysza艂 zarzut zn臋cania si臋 nad dwumiesi臋cznym dzieckiem | Retransmisja Live HD opery "Czarodziejskiego Fletu" | Progi zwalniaj膮ce na ulicy Jana Paw艂a II w E艂ku |
zareklamuj sie u nas
Zosta艅 fotoreporterem Elk24.pl
By艂e艣 艣wiadkiem zdarzenia? Masz zdj臋cia, nakr臋ci艂e艣 film b膮d藕 napisa艂e艣 ciekawy artyku艂 i chcesz go opublikowa膰? B膮d藕 pierwszy i napisz do nas!

Kontakt z redakcj膮:
E-mail: redakcja@elk24.pl
Tel. 0 604 833 731
Tel./Fax: (0 86) 272 66 97
Najnowsze opinie:

~Jan: Nale偶y poda膰 jego imi臋 i nazwisko oraz zdj臋cie do publicznej wiadomo艣ci.

~Ana: G艂upota kwitnie, a na dodatek kosztuje, kiedy w naszym mie艣cie sko艅czymy z tym picem!!!!

~Ana: No nie, mo偶e wystarczy ju偶 tej g艂upoty

~jan: A mo偶e wprowadzi膰 ca艂kowity zakaz wjazdu samochod贸w osobowych do miasta, zrobi膰 du偶e parkingi na obrze偶ach miasta, pozostawi膰 tylko ...

~nie: nie (obiektyw -ny) rozejrzyj si臋 wok贸艂 i chciej zobaczy膰 ile pomocy p艂ynie zewsz膮d dla najbiedniejszych, nie przesadzaj z krytyk膮

2017-10-31 10:22:08 Inauguracyjna przegrana Szczypiorniaka

W dniu 29 pa藕dziernika 2017 roku na e艂ckiej hali widowiskowo - sportowej o 17:00 zabrzmia艂 gwizdek s臋dziego rozpoczynaj膮cy kolejny sezon III Podlaskiej Ligi Pi艂ki R臋cznej m臋偶czyzn, w którym do walki stan臋艂y trzy zespo艂u z Warmii i Mazur: E艂cki Klub Sportowy „Szczypiorniak”, Uczniowski Klub Sportowy Ja膰wingowie Go艂dap oraz MLKS Czarni Olecko i dwa z Podlasia: Bestios Bia艂ystok i Stowarzyszenie Pi艂ki R臋cznej Nowe Piekuty.

E艂czanie w sk艂adzie: ZALEWSKI Jakub, HERMANOWSKI Bartosz, PSTR膭GOWSKI Piotr (3), AKACKI Jakub, WOJCIECHOWSKI Adrian (11), BRZUCHALSKI Jakub, JAB艁O艃SKI Kamil (4), MISZTAL Przemys艂aw (1), BU膯KO Artur (9), MYSZCZY艃SKI Sebastian, CZY呕 Aleksander, ZAPOLSKI Artur (3), KARCZEWSKI Jakub (2), MYSZCZY艃SKI Emanuel podj臋li u siebie zawodników SPR Nowe Piekuty w sk艂adzie NIEMYJSKI Adrian, NIEMYJSKI Krystian, 艢LIWOWSKI Jakub, BRONIEK Rafa艂 (1), JANKOWSKI Mariusz (3), KRASSOWSKI Mateusz (4), 艁ASZCZUK Szymon, PIEKUTOWSKI Marcin (11), PIEKUTOWSKI Micha艂, PRUSZY艃SKI Karol (6), BRONIEK Jakub, 艁API艃SKI Micha艂, KOSTRO Adrian (2), ZAKRZEWSKI Gustaw, KOSTRO Rafa艂 (5).

Wynik pierwszych minut meczu by艂y ca艂kowicie kontrolowany przez E艂czan. Pracowa艂o wszystko obrona, atak, bramkarz oraz skuteczno艣膰. W 12 minucie EKSS prowadzi艂 ju偶 9:4. Jednak偶e Piekuty zacz臋艂y pogo艅 wykorzystuj膮c brak ogrania i kondycji e艂ckich zawodników. Do Przerwy na tablicy znajdowa艂 si臋 wynik 14:13 dla szczypiorniaka.

Po przerwie Piekuty w dalszym ci膮gu atakowa艂y wprowadzaj膮c zamieszkanie w szeregach szczypiorniaka. Obie dru偶yny pope艂nia艂y du偶o b艂臋dów w ataku i defensywie, jednak偶e to Szczypiorniak goni艂 wynik przeciwników. W 46 minucie E艂czanie doprowadzili do remisu 22:22 i gdy ju偶 my艣leli, 偶e passa si臋 odwróci艂a trzy kary dwuminutowe dwóch zawodników oraz wykluczenie z dalszej gry kapitana EKSS Kamila Jab艂o艅skiego, ukaranego czerwona kartk膮 praktycznie przekre艣li艂o pozytywny wynik inauguracyjnego meczu. Spotkanie zako艅czy艂o si臋 wynikiem 32:29 dla go艣ci. Uczestnictwo E艂ckiego Klubu Sportowego „Szczypiorniak” wspó艂finansowane jest z bud偶etu urz臋du miasta E艂ku i Starostwo Powiatowe. Nast臋pny mecz E艂czanie zagraj膮 11 lub 12 listopada w Bia艂ymstoku.