Forum Portalu Elk24.pl Strona Główna Forum Portalu Elk24.pl

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 

Ze względu na prace związane z nową wersją serwisów regionalnych, forum dyskusyjne zostało zaktualizowane. Może to wiązać się z drobnymi błędami, ale jest to rozwiązanie przejściowe i po udostępnieniu najnowszej wersji, wszystko wróci do porządku.

Poprzedni temat «» Następny temat
wesele w ełku gdzie?
Autor Wiadomość
joanna

Wysłany: 2012-10-16, 11:32   wesele w ełku gdzie?

Gdzie zrobić wesele w Ełku, lub najbliższych okolicach? Ceny zaczynają się od 160zł, a ja szukam czegoś taniej, macie jakieś pomysły, propozycje, własne opinie? które lokale polecacie, a które odradzacie? itp.

po prostu
Gość
Wysłany: 2012-10-16, 12:35   miejsce

w Ełku na ulicy Suwalskiej przy Urzędzie Pracy jest taka jadłodalnia, która dysponuje salą i organizują wesela ; ) Polecam, gdyż miałem możliwosc prowadzenia tam dwóch wesel w krótkim odstępie czasowym. Jedno mniejsze drugie większe i nie było żadnych problemów.

ewa
Gość
Wysłany: 2012-10-24, 07:12   Re: wesele w ełku gdzie?

joanna napisał/a:
Gdzie zrobić wesele w Ełku, lub najbliższych okolicach? Ceny zaczynają się od 160zł, a ja szukam czegoś taniej, macie jakieś pomysły, propozycje, własne opinie? które lokale polecacie, a które odradzacie? itp.
ja polecam okraglak na hamowie , ladna sala odnowiona z klimatyzacja klucze dopiero oddaje sie w poniedzialek wiec mozna odrazu zrobic tam poprawiny

joanna

Wysłany: 2012-10-29, 12:11   

mało tych wypowiedzi, rozumiem, że jak taniej znaczy gorzej...hm

jan
Gość
Wysłany: 2012-11-17, 22:51   Wesele

Poczytaj o tej ofercie i sam oceń (ja tam miałam swoje wesele, najlepszy stosunek ceny do jakości)katering

joanna

Wysłany: 2012-11-18, 23:15   Re: Wesele

jan napisał/a:
Poczytaj o tej ofercie i sam oceń (ja tam miałam swoje wesele, najlepszy stosunek ceny do jakości)katering

rozumiem,że odpowiadasz na moj post. no trzeba sie tam przejsc.

jasiek
Gość
Wysłany: 2012-11-19, 12:14   

No, to przejdż się Aśka, jak się dowiedziałaś z tego postu gdzie masz iść :lol:

joanna

Wysłany: 2012-11-19, 13:50   

jasiek napisał/a:
No, to przejdż się Aśka, jak się dowiedziałaś z tego postu gdzie masz iść :lol:

Jasienku kochany! dowiedziałam się bo Jan napisał w swoim poście na końcu słowo "katering" a wiadomo kto ma katering z tych dwóch oferowanych firm. I myślę że nie musisz sie udzielać w tym forum, skoro to nic na temat:) chyba ze masz cos interesującego do powiedzenia;) pozdrawiam

jan
Gość
Wysłany: 2012-11-21, 16:48   

chodziło mi o Dworek w Grajewie ale admin wyciął link do ich stronki

joanna

Wysłany: 2012-11-21, 22:32   

jan napisał/a:
chodziło mi o Dworek w Grajewie ale admin wyciął link do ich stronki

o najlepiej czyli Jaś mial racje,no tak jak to forum nic nie można polecić z nazwy, tylko trzeba pisać" to i to stojące obok tego i tego przy tym i przy tym..."i sie człowieku domyślaj bo przecież to reklama, a nie subiektywna ocena i spostrzeżenia, niestety Grajewo za daleko jak dla mnie.

kornik
Gość
Wysłany: 2012-11-24, 13:38   

Sprawdź Sale Bankietowe Czajka.

joanna

Wysłany: 2012-11-26, 18:12   

kornik napisał/a:
Sprawdź Sale Bankietowe Czajka.

czajka wydaje mi sie strasznie ciemną i ponurą salą, nie wiem jak jedzenie, ale tak sobie myślę ze na suwalskiej chyba jedzenie jest dobre i smaczne skoro mają katering? a na weselu jedzenie powinno grac główną rolę chyba. jak są fajni ludzie to bawic sie mozna wszedzie prawda?

kornik
Gość
Wysłany: 2012-11-27, 07:40   

Najlepiej zajdź i sprawdź, byłem w sierpniu na weselu, klimat fajny, jedzenie dobre, zamknięte i ogrodzone miejsce, goście jak idą zapalić to nie stoją na chodniku, jak gdzie nie gdzie.

kornik
Gość
Wysłany: 2012-11-27, 07:41   

Tylko trzeba się umówić telefonicznie lub mailowo.

joanna

Wysłany: 2012-11-27, 10:31   

kornik napisał/a:
Najlepiej zajdź i sprawdź, byłem w sierpniu na weselu, klimat fajny, jedzenie dobre, zamknięte i ogrodzone miejsce, goście jak idą zapalić to nie stoją na chodniku, jak gdzie nie gdzie.

no tak:)

[ Dodano: 2012-12-07, 22:09 ]
a macie jakieś zdanie o restauracji na armii krajowej w ełku? horteks? jesli mniejsze wesele to wlasnie vivaldi poleca swoje horteks.

[ Dodano: 2012-12-10, 21:59 ]
no chyba nic wiecej sie nie dowiem:)

Odpowiedz do tematu