Forum Portalu Elk24.pl Strona Główna Forum Portalu Elk24.pl

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 

Ze względu na prace związane z nową wersją serwisów regionalnych, forum dyskusyjne zostało zaktualizowane. Może to wiązać się z drobnymi błędami, ale jest to rozwiązanie przejściowe i po udostępnieniu najnowszej wersji, wszystko wróci do porządku.

Poprzedni temat «» Następny temat
Tv i internet
Autor Wiadomość
Callmemaro 
Maro

Wysłany: 2011-09-06, 07:53   Tv i internet

witam,

proponuję dyskusję na temat dostawców tv i internetu w Ełku, aktualnie korzystam z n-ki i internetu Ełknetu i poszukuję opinii na temat chociażby nowego dostawcy jakim jest Polnet w Ełku - ostatnio dokopali się już do mojego bloku także będę mógł korzystać z ich usług.... może podrzuci ktoś jak to jest z jakością obrazu ich analoga który porównują na swojej stronie do sat. tv cyfrowej, ciekaw jestem też jak wygląda ich internet - czy mają jakieś problemy techniczne lub inne wady?

pzdr

aga
Gość
Wysłany: 2011-09-06, 18:32   

strzeżcie się internetu z pley mam miesiąc już zmieniałam kartę modem jest w naprawie a mnie h.. strzela i będę rozwiązywała umowę

Gość
Gość
Wysłany: 2011-09-08, 12:50   Multimedia

Ja korzystam z internetu w sieci kablowej Multimedia. Jestem zadowolony, internet śmiga, że aż miło. Wcześniej miałem łącze 1Mb/s obecnie zwiększyłem do 2Mb/s miesięcznie płace 19zł (ze względu na konkurencję Polnetu).

Callmemaro 
Maro

Wysłany: 2011-09-09, 13:57   Re: Multimedia

Gość napisał/a:
Ja korzystam z internetu w sieci kablowej Multimedia. Jestem zadowolony, internet śmiga, że aż miło. Wcześniej miałem łącze 1Mb/s obecnie zwiększyłem do 2Mb/s miesięcznie płace 19zł (ze względu na konkurencję Polnetu).

no właśnie ciekaw jestem jaką ofertę postawi multimedia jak polnet zacznie mi montować gniazdka?:-) zostało mi jeszcze 1,5 mies. do końca umowy ....

zadowolony
Gość
Wysłany: 2011-09-12, 22:37   polnet jest ok

hej ja mam polnet. Jestem zadowolony już drugi rok. Ceny są ok. Co rok nowa lepsza promocja. Nie tęsknię za multimedią. Oni mają dobre podejście do klienta i dzwonić na infolinię nie muszę od razu do ich siedziby jest telefon. A necik śmiga lepiej niz w multimedi

Callmemaro 
Maro

Wysłany: 2011-09-13, 10:05   Re: polnet jest ok

zadowolony napisał/a:
hej ja mam polnet. Jestem zadowolony już drugi rok. Ceny są ok. Co rok nowa lepsza promocja. Nie tęsknię za multimedią. Oni mają dobre podejście do klienta i dzwonić na infolinię nie muszę od razu do ich siedziby jest telefon. A necik śmiga lepiej niz w multimedi

a możesz podrzucić jak jakość sygnału tv - masz może porównanie do tv sat. lub cyfrówki kablowej?

zadowolony
Gość
Wysłany: 2011-09-13, 19:55   polnet jest ok

Tv jako analog też jest ok. Nie jest to cyfrówka ale za cenę połowę niższą mam jakość porównywalną do konkurencji. A pewnie urzadzenia nowsze. Najważniejsze że kontakt z nimi jest o niebo lepszy. Więc ja stawiam na konkurencje bo gdzie były takie niby promocje w Multimedi jak nie bylo Polnetu. Tu wiem że lojalność się opłaca. Mało firm daje promocje lojalnościowe. Pozdro

Ania
Gość
Wysłany: 2011-09-25, 16:21   Re: Multimedia

Gość napisał/a:

Mam tylko jedno pytanie. A w jakim rejonie ełku mieszkasz? bo np. na konieczkach są nizsze ceny bo jest konkurencją dla multimediów a tu gdzie jeszcze multimedia są monopolem? np baranki, nie wiecie kiedy sie podłaczy tu Polonet.

elektro001
Gość
Wysłany: 2011-10-14, 09:21   

aga napisał/a:
strzeżcie się internetu z pley mam miesiąc już zmieniałam kartę modem jest w naprawie a mnie h.. strzela i będę rozwiązywała umowę

Ja korzystam z PLAY na kartę od roku i jestem zadowolony, zwłaszcza że teraz jest opcja 4MB/s i darmowy transfer nocny 8-) . Uprościli także sposób doładowania karty i uważam, że teraz PLAY jest bezkonkurencyjny.

Ania
Gość
Wysłany: 2011-11-03, 12:30   POLNET

Słuchajcie, czy naprawdę nikt niewie kiedy POLNET będzie osiagalny na barankach w Ełku? Bo firma po wysłaniu zapytania nawet nie raczy odpisać.

Callmemaro 
Maro

Wysłany: 2011-11-03, 14:45   Re: POLNET

Ania napisał/a:
Słuchajcie, czy naprawdę nikt niewie kiedy POLNET będzie osiagalny na barankach w Ełku? Bo firma po wysłaniu zapytania nawet nie raczy odpisać.

proponuję po prostu zadzwonić bo na mejla to możesz się naczekać...

WESOŁU
Gość
Wysłany: 2011-11-14, 13:37   

witam
Ja korzystam z sygnału tv i netu multimedia. Niestety muszę przyznać że cyny multimedia obniża tylko wtedy gdy grozimy odejściem do konkurencji. Sygnał TV nie jest rewelacyjny, ale może być. Net śmiga nawet dobrze. Cena zestawu u mnie to 49,99 PLN

magda0902

Wysłany: 2012-08-16, 15:01   

witam , chciałabym zpaytac o polnet , poniewaz chce zmienic z elknetu i czy maja dobre łacze i czy w czasie burzy nie zrywa polaczenia jak w elknecie ;/ ? prosze o odp , poniewaz te sa stare na forum a ja chce nowe opinie, dzieki zgory, pozdr :-)

ełczanka
Gość
Wysłany: 2013-03-24, 21:53   

jestem użytkownikiem sieci polnet.powiem szczerze ze jestem zadowolona,mam od nich telewizje i internet.wszystko chodzi bez zarzutu...nie ma zadnych przerw.raz sie zdarzyło ze nie mialam neta zadzwonilam do nich co sie dzieje i bylo to naprawione blyskawicznie.moj kolega ma od nich internet radiowy i tez nie narzeka.polecam

gosc2
Gość
Wysłany: 2013-03-26, 15:43   

jak wyglada sprawa z podłaczeniem wiekszej liczby telewizorów?

Odpowiedz do tematu