Forum Portalu Elk24.pl Strona Główna Forum Portalu Elk24.pl

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 

Ze względu na prace związane z nową wersją serwisów regionalnych, forum dyskusyjne zostało zaktualizowane. Może to wiązać się z drobnymi błędami, ale jest to rozwiązanie przejściowe i po udostępnieniu najnowszej wersji, wszystko wróci do porządku.

Poprzedni temat «» Następny temat
Tv i internet
Autor Wiadomość
oliwka
Gość
Wysłany: 2013-03-29, 13:47   

a dlaczego wyrzucacie komentarze z zapytaniem??

cyt
Gość
Wysłany: 2013-07-10, 20:29   telewizja

wywalili wszystkie posty w których były informacje o tej nowej kablówce paranoja - czyżby portal przyjazny jednej firmie?

masakra
Gość
Wysłany: 2013-10-21, 10:36   Internet na zatorzu

W centrum Ełku jest duży wybór interetu, ale zatorze to jest kó....... jakaś masakra.
Tp beczy że ma za stare kable i nie może podłączyć więcej użytkowników, polnet czeka 2 miesiące na sprzęt a w Fantexie za 1mb cena prawie 50 zł niech się gonią.

elczanin100

Wysłany: 2013-11-22, 11:56   POL-NET

Chcialbym poruszyc sprawe firmy POL-NEt. Nie dosc, ze internet chodzi jak krew z nosa. Teraz podpisuja jakies umowy na TV Cyfrową. Po co ludzie maja placic, skoro odbieraja to wszyscy. Sprawa pachnie prokuraturą i urzedem ochorny konskumenta.

dobre
Gość
Wysłany: 2013-11-22, 14:40   POL-NET

Niedługo cyfrówkę będą mieli tylko ci co podpiszą umowy bo teraz to jest testowanie. Nie wszyscy maja tylko ci co mają w TV dekoder dvb-c. Niech testują mi to odpowiada. A jak skończą testy to na bank zabiorą.

miałem polnet
Gość
Wysłany: 2014-03-02, 11:18   wybór

Miałem i telewizję i internet. Internet z polnetu mulił zawsze po południu i w weekendy. Telewizja się zawieszała, nie było dnia bez zawiechy. Ile krzyku w domu było żeby wrócić do multimedi - to tylko ja wiem. Wróciłem i w domu spokój :spoko: Teraz myślę, że jednak niskie ceny nie zawsze idą w parze z jakością.

Krzysiek
Gość
Wysłany: 2014-06-19, 20:56   Proszę o pomoc..

Zdecydowanie odradzam podejmowania się kupna internetu u Multimedii, jestem niesamowicie nabuzowany ich działaniami raz internet śmiga jak szalony wszystko jest pięknie, prędkość pobierania wynosi niekiedy nawet 3,0mb/s.. Sam internet to 12mb (nie jestem pewien) ale zrobiłem sobie taki test i wychodzi na to, że mniej więcej od rana do wieczora internet chodzi tak beznadziejnie, że nie idzie nic zrobić, z kolei od 18 do 21:30 mogę robić co chcę bez przeszkód a wtedy od 21:30-22 do jakiejś 11 rano internet znowu pozwala mi na robienie wszystkich nawet najbardziej przeciążających rzeczy.. od wchodzenia na różne strony do pobierania wszelkiego rodzaju plików bywa raz tak jak napisałem a nawet czasem na odwrót.. Czy ktoś myśli, że jest sens się tam do nich pchać i straszyć zrywaniem umowy bo w tym momencie jestem w rozterce, nie wiem czy iść ich ochrzanić czy czekać na poprawę. Problem ten doskwiera mi już około 2 miesiące.. a tutaj mam linki co do prędkości łącza kiedy to internet chodzi normalnie i kiedy się chrzani
http://www.speedtest.net/my-result/3562890205 - BEZNADZIEJA
http://www.speedtest.net/my-result/3563012978 - NORMALKA
:-)

Sweet

Wysłany: 2018-01-31, 09:59   

Co do internetu to preferuję lokalnych dostawców. U rodziców mam internet z firmy]Elbonet i jestem z niego zadowolony. Według mnie tego typu usługi najbardziej się opłacają, bo dostawca dba o jakość internetu, a cena wcale nie jest wysoka.
Ostatnio zmieniony przez Anna 2018-01-31, 11:09, w całości zmieniany 1 raz  

Odpowiedz do tematu