Forum Portalu Elk24.pl Strona Główna Forum Portalu Elk24.pl

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 

Ze względu na prace związane z nową wersją serwisów regionalnych, forum dyskusyjne zostało zaktualizowane. Może to wiązać się z drobnymi błędami, ale jest to rozwiązanie przejściowe i po udostępnieniu najnowszej wersji, wszystko wróci do porządku.

Poprzedni temat «» Następny temat
Najlepszy warsztat samochodowy w Elku
Autor Wiadomość
Edyta

Wysłany: 2014-08-17, 13:05   

A co powiecie o warsztacie przy autokomisie Autodlaciebie? Warto się do nich udać? Kurcze, mam do nich blisko, a nie znam żadnego sensownego zakładu. Mam coś ze zbieżnością, bo auto zdziera mi oponę i bije na kierownicy...

kazek

Wysłany: 2014-08-23, 17:08   Re: dobry mechanik samochodowy

gość napisał/a:
Ja też szukam dobrego niedrogiego mechanika samochodowego
NIE polecam Warsztatu DAG bo po naprawie miną miesiąc i mam znów ten sam problem kasa poszła w błoto poleci ktoś kogoś rzetelnego
Szukam i ja solidnego fachowca i na pewno nie polecam warsztatu DAG byle jak, byle szybko. Przestrzegam też przed auto piotruś na konieczkach. Wiem to z własnego doświadczenia.

blodziu

Wysłany: 2016-02-23, 17:13   

Szukam mechanika, który ogarnia tematykę sond Lamba. Mam na pewno jedną albo dwie do wymiany w Avensisie, znacie kogoś kto potrafi właściwie zidentyfikować wadliwą sondę ?

kendziaa 

Wysłany: 2016-03-11, 15:06   

korzystaliście może z usług mechanika przy Łukasiewicza ? Będę wdzięczny, za wszelkiego rodzaju opinie o nich. Ewentualnie podrzućcie, jeżeli możecie namiary na jakiś zaufany serwis, który podejmie się naprawy układu kierowniczego?
Ostatnio zmieniony przez Anna 2016-03-11, 17:09, w całości zmieniany 1 raz  

efffa123

Wysłany: 2016-03-12, 11:52   RAD CARS

przy Łukasiewicza to chyba o RAD CARS Ci chodzi, chłopaki znają się na swojej robocie, szczerze polecam, nie naciągają na niepotrzebne naprawy. od lat naprawiam swoje auto w tym warsztacie i jestem zadowolona z Ich usług, wcześniej naprawiałam u pana Józefa który tam pracuje. Pozdrawiam

kazimierz

Wysłany: 2016-10-29, 17:43   najlepszy warsztat samochodowy w Ełku

Witam, szukam i ja dobrego, solidnego warsztatu. Spróbuję na łukasiewicza jak tu polecacie to napiszę potem jak wyszło. Mogę na razie potwierdzić tu opinię na temat Auto-Piotruś, szkoda nerwów, czasu, pieniędzy, wiem to z własnego doświadczenia ale też i moich znajomych, nie warto! Piszecie tu o DAG ja osobiście robiłem u nich auto, z poprawką ale nie robili problemu i bez jakichś fochów i było ok. Mam na osiedlu taki nowy warsztat moto maniek (było by mi blisko) ale jak zapytać kogoś to mówią że nie za bardzo solidni, fochy stroją i niesłowni są. Może Wy macie z nimi jakieś doświadczenia. warto czy lepiej omijać. Warto sobie podpowiedzieć bo szkoda naszych pieniędzy nerwów i czasu na patałachów. Pozdrawiam.

kazek

Wysłany: 2016-10-31, 08:19   Re: najlepszy warsztat samochodowy w Ełku

Widzę że auto piotruś dał się we znaki i innym. Kolego Kaimierzu jeżeli masz swojego sprawdzonego mechanika to się go trzymaj a z tym Moto -mańkiem daj sobie spokój faktycznie jak napisałeś fochy stroi, niesolidny jest. Robił mi auto wziął pieniądze i dalej to samo potem mówi ,,to co ja poradzę''. Syn sąsiada mi polecił że niedrogi i blisko ale i jemu też potem wyszło ich partactwo. Człowiek niesłowny i nieodpowiedzialny. Nie warto! Samochód zrobiłem gdzie indziej i jeżdzi już drugi tydzień i jest dobrze, zapłaciłem drugi raz trochę więcej ale jest dobrze.

mqriusz

Wysłany: 2016-11-03, 08:45   

Omijajcie Autogrupę.
Polecam warsztat na Tęczowej, drugi po lewej wjeżdżając od Kajo.

Adrian

Wysłany: 2017-05-29, 22:01   

Ja popieram Kolegę powyżej - ten na tęczowej daje radę. Autogrupy nie próbowałem, więc się nie wypowiadam. Niezły jest jeszcze ten na Siedliska warsztat , 2 razy korzystałem i też było ok. Jak dla mnie - te 2 zdecydowanie najlepsze. Próbowałem jeszcze jednego, ale tego nie polecę i nie wymienię, by nikomu nie "bruździć"...
Ostatnio zmieniony przez Anna 2017-05-30, 05:57, w całości zmieniany 1 raz  

lol555 

Wysłany: 2017-06-15, 21:13   Auto Tęcza

Polecam Auto-Tęczę na osiedlu Szyba. Naprawiam u nich od 20 lat i zawsze jestem pod wrażeniem. Roboty zawsze mają tyle, że trzeba sie umawiać, więc trzymają poziom. Ceny najlepsze w Ełku. Pozdrawiam.

Odpowiedz do tematu