Forum Portalu Elk24.pl Strona Główna Forum Portalu Elk24.pl

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 

Ze względu na prace związane z nową wersją serwisów regionalnych, forum dyskusyjne zostało zaktualizowane. Może to wiązać się z drobnymi błędami, ale jest to rozwiązanie przejściowe i po udostępnieniu najnowszej wersji, wszystko wróci do porządku.

Poprzedni temat «» Następny temat
gdzie zrobić tatuaż w Ełku?
Autor Wiadomość
kkamil
Gość
Wysłany: 2009-05-28, 13:42   gdzie zrobić tatuaż w Ełku?

Witam wszystkich forumowiczów! Mam taki dylemacik, może pomożecie... Z tego co się oriętuje to są 3 studia tatuażu w Ełku. Chciałbym zrobić sobie tattoo ale nie mam pojęcia gdzie się z tym udać żeby wyszło i dobrze i najlepiej... tanio ;-) . Proszę o wasze opinie na ten temat.

RdK1922

Wysłany: 2009-06-06, 16:35   Re: gdzie zrobić tatuaż w Ełku?

kkamil napisał/a:
Witam wszystkich forumowiczów! Mam taki dylemacik, może pomożecie... Z tego co się oriętuje to są 3 studia tatuażu w Ełku. Chciałbym zrobić sobie tattoo ale nie mam pojęcia gdzie się z tym udać żeby wyszło i dobrze i najlepiej... tanio ;-) . Proszę o wasze opinie na ten temat.

Studio na basenie. Pracuje tam mój wujaszek i dobrze zna się na fachu bo siedzi w tym sporo lat. Ma duże doświadczenie z poza Polski m.in. Niemcy, Francja .. Co do cen nie jestem pewien ale chyba też nie jest tam drogo. Polecam i pozdrawiam ; ))

pani ktoś
Gość
Wysłany: 2009-06-10, 08:53   

Chcesz mieć dobry tatuaż, musisz liczyć się z kosztami. Nikt nie zrobi Ci naprawdę dobrego tatuażu (którego nie będziesz żałował) tanio. Generalnie nie polecam Ełku. Raczej Poznań, studio Viking.
Pozdrawiam

joa
Gość
Wysłany: 2009-06-29, 21:29   

Najlepiej wcale nie robić sobie tatuażu bo to wogle nie poprawia wyglądu ani atrakcyjności mężczyzny ;-) Nieskazitelnie czysty mężczyzna to jest to... jak Pan Bóg stworzył:-D
Serdecznie Pozdrawiam!:)

er
Gość
Wysłany: 2009-07-10, 14:21   

Studio na basenie Ci moge polecic. za ramie, przed ramie bierze od 400do600 zl, jezeli namowisz kogos aby z Toba zrobil, dostaniecie znizke ;d

qwe
Gość
Wysłany: 2011-08-21, 13:34   

j/w centrum, nowo otwarte

marek
Gość
Wysłany: 2011-10-19, 07:14   

tak jest ...j.w tylko centrum

sam.
Gość
Wysłany: 2012-01-14, 17:11   tatuaż

WITAM

Mam zamiar sobie zrobić tatuaż ale nie wiem gdzie można w ełku zrobić i czy mi zrobią tatuaż jesli mam 17lat ???

anka
Gość
Wysłany: 2012-01-14, 19:55   Re: gdzie zrobić tatuaż w Ełku?

kkamil napisał/a:

Polecam na małeckich :) robiłam tam miesiąc temu i naprawde tatuaz przeszedł moje najśmielsze oczekiwania :)

nowa
Gość
Wysłany: 2013-01-24, 07:46   Re: gdzie zrobić tatuaż w Ełku?

Polecam na małeckich :) robiłam tam miesiąc temu i naprawde tatuaz przeszedł moje najśmielsze oczekiwania :)[/quote]

znasz inne osoby, które tez śmiało mogą polecić te studio? jak cenowo?

@1
Gość
Wysłany: 2013-02-13, 19:02   .

jest bardzo dobre studio tatuaż w Grajewie i tanie

pol
Gość
Wysłany: 2013-02-22, 17:41   

Polecam w 100!!! Salon w Augustowie na Kopernika, tam robi Bodzio rewelacyjnie! Już mam z pod jego ręki parę :-)

mariacze
MariaCze

Wysłany: 2015-04-07, 20:44   

Również polecam na Małeckich :)

radoslawforum 

Wysłany: 2015-04-24, 23:03   ...

Na starość będziecie brzydcy i dostaniecie raka od tych malunków ! :P
HAHAHA
żarcik :)
Tato przy basenie spoko :)

.........
Ostatnio zmieniony przez Anna 2015-04-25, 07:09, w całości zmieniany 1 raz