Forum Portalu Elk24.pl Strona Główna Forum Portalu Elk24.pl

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 

Ze względu na prace związane z nową wersją serwisów regionalnych, forum dyskusyjne zostało zaktualizowane. Może to wiązać się z drobnymi błędami, ale jest to rozwiązanie przejściowe i po udostępnieniu najnowszej wersji, wszystko wróci do porządku.

Poprzedni temat «» Następny temat
fryzjer dla psów gdzie w ełku?
Autor Wiadomość
max
Gość
Wysłany: 2012-05-06, 16:20   

Powiem tak praktycznie w Ełku sprawdziłem wszystkich fryzjerów jak dla mnie najgorszy to kuźnia dusz pies był po prostu wyżępolony cena 70 złotych . Dwie fryzjerki mogę polecić z czystym sercem pani na ulicy Jaćwingów wyprofilowanie główki nóg brzucha u yorka 20 złotych i druga pani na ulicy Orzeszkowej u weterynarza całkowite strzyżenie 50 złotych piesek od tych dwóch fryzjerek po strzyżeniu prezentuje się fenomenalnie :) POLECAM !!!

amanda
Gość
Wysłany: 2012-05-16, 12:58   

widocznie masz bardzo ale to bardzo zaniedbanego psa skoro latasz po wszystkich fryzjerach ja strzygę swoje psy w kuźni dusz od czterech lat jestem bardzo zadowolona a zrobienie tam yorka kosztuje od zawsze 60 zł. więc twój był bardzo skołtuniony skoro wzięli 70zł.polecam

Bynio
Gość
Wysłany: 2012-05-24, 19:15   Fryzier dla psa

W Ełku nie wiem. Wiem, ze w Augustowie są dwa. Jeden na Młodości, drugi na Kasztanowej. Ja chwale sobie na Młodości, babka kocha psy :)

adfg
Gość
Wysłany: 2012-05-30, 20:35   

A ja w Augustowie wolę tą na Kasztanowej

gienia
Gość
Wysłany: 2012-05-30, 20:42   

ja strzyge swojego pieska na kilińskiego, obsługa miła, piesek znakomicie ostrzyzony, jest zadowolona i polecam ;)

rafi

Wysłany: 2013-02-12, 16:38   IRIS strzyżenie psów na Mickiewicza 9A w Ełku

Mam telefon do Pani z gabinetu weterynaryjnego Iwet. Pani kocha pieski i ma super podejście a ceny są przystępne.Wydaje mi się że najtaniej w Ełku-a byłam już wszędzie.Miałam szczeniaczka to za darmo zrobiła .Polecam.

as
Gość
Wysłany: 2013-02-16, 01:18   

ja w Augustowie za ścięcie pieska i zrobienie odpowiedniej fryzurki bez kąpieli płaciłam 35zł, dodatkowo wycieła mu w łapach miedzy poduszkami zbedne włosy bo sie nazbierało kołtunów i uszka wyczyscila i pazurki przycieła. teraz jest coraz wiecej tych salonów psich wiec konkurencja wieksza to i ceny lepsze;)

mitiik00

Wysłany: 2014-07-07, 22:21   

ja zamierzam iść do fryzjera z moim psem, ale tak mi wpadła w oko taka fryzura, ciekawa .
Ostatnio zmieniony przez Anna 2016-12-22, 17:34, w całości zmieniany 1 raz  

KamilA 

Wysłany: 2016-12-22, 14:55   

Ja już od pewnego czasu korzystam z tego salony pielęgnacji dla psówxxx xxx i jestem bardzo zadowolony. Pracownicy znają się na rzeczy i mają świetne podejście do psiaków. Również ceny są bardzo atrakcyjne. Najczęściej korzystam z kąpieli dla psa i czyszczenia uszu. Mam Labradora i z tymi jego uszami to prawdziwa zmora co chwile ma jakieś zapalenie dlatego co 2 tygodnie trzeba mu czyścic uszy. W salonie już mnie dobrze znają dlatego to czyszczenie robią na poczekaniu, jak podejdę podczas spaceru to 15 minut i uszy są czyste.

---------------------------------

Na tym forum regulamin zabrania umieszczanie treści reklamowych .
Ostatnio zmieniony przez Anna 2016-12-22, 17:33, w całości zmieniany 1 raz  

Odpowiedz do tematu