Forum Portalu Elk24.pl Strona Główna Forum Portalu Elk24.pl

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 

Ze względu na prace związane z nową wersją serwisów regionalnych, forum dyskusyjne zostało zaktualizowane. Może to wiązać się z drobnymi błędami, ale jest to rozwiązanie przejściowe i po udostępnieniu najnowszej wersji, wszystko wróci do porządku.

Poprzedni temat «» Następny temat
Ełczak na czerwonym
Autor Wiadomość
Szorstek

Wysłany: 2013-01-11, 22:35   Ełczak na czerwonym

Od stycznia tego roku obowiązuje rozporządzenie ministra Rostowskego,które pozwala karać kierowców za wykroczenia wynikające z prawa o ruchu drogowym mandatem w wysokości 500 pln.Nie od dziś wiadomo,że kierowcy z Ełku mają za nic te prawo j.w.Parę dni temu próbowałem przejść na drugą stronę jezdni przy dużym kościele widząc zielone światło.Nagle z prawej strony na pełnym gazie wyjechało auto skręcając z ul.Wojska Polskiego w ul.Armii Krajowej.Mając oczywiście zakaz wjazdu na to przejście dla pieszych. Takich przypadków,gdzie ci kierowcy ignorują przepisy jak wyżej można by mnożyć. W okresie przedświątecznym przebywałem w Suwałkach. Tam inny kierowca z Ełku na przejściu dla pieszych/ul. T.Noniewicza a ul.Sejneńska/ omal by nie przejechał kobiety,która prowadziła wózek dziecięcy .Gdy ten pirat drogowy został zatrzymany przez radiowóz policyjny to natychmiast zaczął ubliżać interweniującym policjantom. Postuluję ,aby dla kierowców z Ełku podnieść taryfikator do jednego tysiąca złotych tytułem mandatu . Po za granicami naszego miasta kierowcy z Ełku mają bardzo brzydką opinię,,o pojechał ełczak,, Wystarczy ?

P12 DAX
Gość
Wysłany: 2013-01-11, 22:59   na czerwonym

może i był na czerwonym ludziom się śpieszy, zwłaszcza w ełku, zdążył przed tobą, następnym razem proponuję wpierll..ąl..lć się na maskę, polatasz sobie ja superman, załuż peleryne, dodatkowa frajda, może dłuższy lot.

P12 DAX
Gość
Wysłany: 2013-01-12, 15:16   na czerwonym

moderator usunął tablice rejestracyjne i miał racje, jest to naruszenie. z kolei mam uwagę co do czsu przeskakiwania z zielonego światła na czerwone, uważam, że jest za krótki. tak jak w augustowie chociażby. jest to przyczyną wielu dziwnych wręcz sytuacji. ja z autopsii - nawet na czerwonym startuję.

Szorstek

Wysłany: 2013-01-12, 21:40   Re: na czerwonym

P12 DAX napisał/a:
może i był na czerwonym ludziom się śpieszy, zwłaszcza w ełku, zdążył przed tobą, następnym razem proponuję wpierll..ąl..lć się na maskę, polatasz sobie ja superman, załuż peleryne, dodatkowa frajda, może dłuższy lot.
gościu malinowy jako młodszy jesteś pokaż jak to się robi, hehehe

_GBGR
Gość
Wysłany: 2013-01-13, 18:31   

.. tak sobie czytam - to Ty chyba sam od "tych" czerwonych komuchów jesteś ..... Grunt do kogoś podpier**** - jak konfident ....

P12 DAX
Gość
Wysłany: 2013-01-13, 19:06   na czerwonym

przestań obrażać użytkowników i przestań marnować swój czas na pisaniu bzdurnych tamatów. Pałą jesteś, czy ślepym bezmózgiem? Najchętniej tego kogoś, co niby ciebie na przejściu zajechał to byś zaszlachtował jak prosiaczka przed wypatroszeniem. Moja kolejna rada, trochę poważniejsza od bycia supermenem, to potyraj ze dwa lata bez jedzenia na cinquecento na gazie i w końcu wsiądż do samochodu, poczuj ten stres, zapisz się na prawo jazdy i zobaczymy za którym razem zdasz. W końcu narzuć temat o ilści podejść do egzaminu praktycznego. Kierowca na czerwonym, nawet z Ełku to pikuś, zapraszam za granicę Polski, to zobaczysz co to znaczy przejazd na czerwonym. I pamiętaj ełczak na pasach to ślepy lub pijany, albo hebel i stoimy przed pasami albo zdążymy przed nim, nawet na czerwonym.

P12 DAX
Gość
Wysłany: 2013-01-13, 23:39   na czerwonym

przepraszam wszystkich za błąd ortograficzny. prawidłowo wyraz brzmi "załóż".
i jeszcze raz przepraszam, pobyt za granicą nie może tego tłumaczyć.

Szorstek

Wysłany: 2013-01-14, 01:27   

_GBGR napisał/a:
.. tak sobie czytam - to Ty chyba sam od "tych" czerwonych komuchów jesteś ..... Grunt do kogoś podpier**** - jak konfident ....
oj matołectwo tu się pleni,za młodziutki jesteś ,żeby czerwonych komuchów pamiętać,na chleb mówiłeś pep.....hehehe

gość
Gość
Wysłany: 2013-01-14, 01:35   Re: na czerwonym

P12 DAX napisał/a:
przestań obrażać użytkowników i przestań marnować swój czas na pisaniu bzdurnych tamatów. Pałą jesteś, czy ślepym bezmózgiem? Najchętniej tego kogoś, co niby ciebie na przejściu zajechał to byś zaszlachtował jak prosiaczka przed wypatroszeniem. Moja kolejna rada, trochę poważniejsza od bycia supermenem, to potyraj ze dwa lata bez jedzenia na cinquecento na gazie i w końcu wsiądż do samochodu, poczuj ten stres, zapisz się na prawo jazdy i zobaczymy za którym razem zdasz. W końcu narzuć temat o ilści podejść do egzaminu praktycznego. Kierowca na czerwonym, nawet z Ełku to pikuś, zapraszam za granicę Polski, to zobaczysz co to znaczy przejazd na czerwonym. I pamiętaj ełczak na pasach to ślepy lub pijany, albo hebel i stoimy przed pasami albo zdążymy przed nim, nawet na czerwonym.
kolesiu naćpałeś się marychy i bredzisz,na pewno nie będe tak robić jak ty ,większość kierowców w Ełku jak piszesz to ślepe,pijane heble czyli ełczaki jak to ujęto wyżej

P12 DAX
Gość
Wysłany: 2013-01-14, 11:29   na czerwonym

widzę, że całe te forum jest goszczone przez buraki, sałatę, kapustę, krawężniki, znudzonych posterunkowych, komuchów i podpierlolacly. Popieram zmianę przepisów o warunkowym ustąpieniu pierwszeństwa pieszemu po skręcie oraz doprowadzenie do porządku czasu przeskoku świateł z zielonego na czerone.

depardiejew
Gość
Wysłany: 2013-01-14, 11:31   czerwone?

czytajcie ze zrozumieniem

ani to ani to
Gość
Wysłany: 2013-01-14, 17:23   Re: na czerwonym

P12 DAX napisał/a:
widzę, że całe te forum jest goszczone przez buraki, sałatę, kapustę, krawężniki, znudzonych posterunkowych, komuchów i podpierlolacly. Popieram zmianę przepisów o warunkowym ustąpieniu pierwszeństwa pieszemu po skręcie oraz doprowadzenie do porządku czasu przeskoku świateł z zielonego na czerone.
a ty do których się zaliczasz ? do tych pierwszych ? może ostatnich ?

Odpowiedz do tematu